نرم افزار حسابداری
بهترین نرم افزار حسابداری

بهترین نرم افزار حسابداری چیست؟به نظر می آید انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی کاری دشوار و طاقت فرساست.زمانی که تصمیم به انتخاب یا خرید یک نرم‌افزار ایده آل برای محیط کار گرفته می‌شود، دنیایی از نگرانی و استرس ازجمله قیمت‌های بسیار بالا به وجود می‌آید و تصمیم‌گیری را سخت می‌کند. به‌ویژه اگر خاطره خوبی از نرم‌افزارهای مورد استفاده قبلی در ذهن وجود نداشته باشد؛ اما واقعیت اینجاست که این نگرانی‌ها تنها برای قیمت نبوده و مسائل مهم‌تری را شامل می‌شوند. در صورتی که اطلاعات لازم برای این انتخاب را داشته باشید انتخاب آسان می گردد.انتخاب نرم‌افزار مناسب یکی از دغدغه‌های مدیران ارشد سازمان‌ها و صاحبان سرمایه می‌باشد، به کارگیری نرم‌افزار حسابداری کارآمد می‌تواند هزینه‌های داخلی سازمان را به‌شدت کاهش داده و استفاده از امکانات نرم‌افزار می‌تواند راه‌کار مناسبی جهت رونق کسب‌وکارها باشد.

در اینجا سه سوال اساسی که شما قبل از انتخاب یک نرم افزار حسابداری برای کسب و کارتان باید از خود بپرسید را بررسی می‌کنیم:

 1. چه مقدار می خواهید هزینه کنید؟
 2. چرا به نرم‌افزار حسابداری نیاز دارید؟
 3. کسب و کار شما چه قابلیت‌هایی از یک نرم‌افزار حسابداری را نیاز دارد؟

بهترین نرم افزار مالی

در ادامه ما به بررسی این سوالات و پاسخ به هر کدام می پردازیم، اما قبل از این‌که به بررسی سوالات و پاسخ هر کدام بپردازیم باید مطمئن شوید که ویژگی‌های ضروری یک نرم‌افزار حسابداری را می شناسید.

هزینه ی خرید بهترین نرم افزار حسابداری

نرم‌افزار حسابداری با توجه به قابلیت‌هایی که شما انتخاب می کنید قیمت‌های متفاوتی دارند. بعضی از توسعه دهنده‌های این نرم‌افزارها، مدل‌های اشتراکی برای هر کدام از بسته‌های نرم‌افزاریشان در نظر می گیرند، بعضی دیگر نسخه رایگان نرم افزار حسابداری را با عملکرد‌های ابتدایی یا تعداد کاربر محدود و یا تعداد سند محدود در اختیار مخاطبین قرار می دهند.شما با هر هزینه ای می توانید صاحب یک نرم‌افزار حسابداری پایه شوید اما به درخواست شما و با اضافه شدن ویژگی‌هایی مانند: حقوق و دستمزد، فروش، کنترل موجودی، گزارشات مدیریتی، تهیه لیست‌های قانونی و…. قطعا هزینه نرم‌افزار برای شما متفاوت خواهد شد.

چرا شما به نرم افزار حسابداری نیاز دارید؟

پاسخ به این سوال قدم اول برای انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کارتان است. اکسل به ابزار عملی برای اداره کردن امور اساسی حسابداری کسب و کارهای کوچک تبدیل شده است. اگرچه صفحات گسترده می تواند برای راه اندازی مفید باشد، اما زمان مدیریت اطلاعات مالی برای یک کسب و کار در حال رشد طاقت فرسا و بطور بالقوه مضر می‌باشد. هنگامی که مشتریان و معاملات شما بیشتر می‌شود وقت آن رسیده است که به سمت نرم‌افزار حسابداری حرکت کنید.نرم‌افزار مالی بر خلاف صفحات گسترده، طوری طراحی شده است تا با کسب و کار شما متناسب شود. از آنجا که این برنامه ها می توانند داده های واقعی موسسه مالی شما را نگهداری کنند، زمان شما در ورود اطلاعات هدر نمی‌رود و پرونده های دقیق تری دارید. گزارش های آماده که با چند کلیک گرفته می‌شوند بینش عمیقی را به شما می‌دهند. نرم افزار حسابداری مناسب وقتی یک بنگاه اقتصادی تاسیس می شود در اولین گام باید به موضوعات مالی و درآمدی سرورسامانی بدهد. بنابراین دراینجاست که اهمیت خریداری یک نرم افزار خوب حسابداری مشخص می شود .با به کارگیری نرم افزار حسابداری می توانید به میزان قابل توجهی در زمان و هزینه صرفه جویی کرده و در اداره کسب و کار خود به موفقیت برسید. با استفاده از قابلیت های آن می توانید به رونق کسب و کار خود کمک کنید. ورود داده ها در نرم افزار حسابداری به سادگی انجام می پذیرد و سرعت پردازش داده نیز بسیار زیاد می باشد.در ادامه  ما برخی از عوامل مهم را باهم بررسی می کنیم که چرا یک سازمان به دنبال بهترین نرم افزار حسابداری برای مدیریت کسب و کار خود است:

 • شما به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید

استفاده از نرم‌افزار حسابداری در شروع کسب و کارتان احتمال موفقیت شما را افزایش می دهد. در واقع بهتر است شما از روز اول اطلاعات مالی خود را وارد نرم‌افزار کنید . به تعویق انداختن ثبت اطلاعات حسابداری در نرم‌افزار یک اشتباه بزرگ است.

 • کسب و کار شما در حال رشد است

اگر کسب و کار شما در حال گسترش است یا برنامه ای برای گسترش آن آماده کرده اید، نگه داشتن حساب‌های مالی در دفاتر سخت و در بعضی موارد باعث آشفتگی و ضرر شما می شود. در صورت استفاده از نرم‌افزار حسابداری شرکتی، مدیریت زمان و پول خود را چندین برابر بهتر انجام دهید. درواقع بسیاری از فرآیند‌ها به صورت خودکار انجام می شوند و این نرم‌افزارها نسبت به اندازه کسب و کار شما قابل تغییر هستند.

 • شما نیازمند اطلاعات مهم در لحظه هستید

آیا فکر می کنید که نرم‌افزارهای حسابداری تنها اعداد و ارقام هستند؟ بر عکس، این نرم‌افزار‌ها هم اطلاعات مالی و هم اطلاعات مشتریان را در اختیار شما قرار می دهند. همچنین می توانید به تمام اطلاعات جزئی مشتریان و فروشندگان از جمله اطلاعات تماس، تاریخچه خرید و شرایط پرداخت آن‌ها دسترسی داشته باشید.

 • شما می خواهید عملیات‌های خود را ساده کنید

با توجه به فرآیند‌ها و وظایف متنوع از جمله لیست حقوق و فروش روزانه و …. یک نرم‌افزار حسابداری می تواند تمامی فرآیند‌های شما را یکپارچه کند و اطلاعات شما را از سایر سیستم‌ها جمع آوری کند. هم چنین می توانید صورت‌حساب‌های بانکیتان را وارد نرم‌افزار نمایید.

 • سیستم کنونی شما خیلی پیچیده است

همه سیستم‌های حسابداری یکسان نیستند. بسیاری از سیستم‌های حسابداری بسیار پیچیده و دارای ویژگی‌هایی هستند که برای کسب و کارهای کوچک الزامی نیست. اگر سیستم کنونی شما بسیار پیچیده است، پیشنهاد ما این است که سریعا یک نرم‌افزار حسابداری ساده و متناسب با کسب و کار خود را انتخاب کنید.

 • می خواهید مطمئن باشید که همیشه تمام قوانین را رعایت می کنید

هیچ آگاهی وشناختی از قوانین حسابداری و یا مالیاتی ندارید؟ جای نگرانی نیست، بسیاری از نرم‌افزارهای حسابداری شامل تمامی این قوانین می شوند. شما نمی توانید با محاسبات دستی و کاغذی این کارها را انجام دهید.  

چه ویژگی‌هایی در یک نرم افزار حسابداری برای کسب و کار شما مورد نیاز است؟

نرم‌افزار حسابداری مجموعه‌ای از قابلیت‌های فنی را برای مدیریت مالی شما ارائه می کنند. صاحبان مشاغل به راحتی می‌توانند از نرم‌افزار حسابداری مناسب با شغل خودشان استفاده کنند و مدیریت مالی کسب و کار خود را در دست بگیرند. تنوع نرم‌افزارهای حسابداری به اندازه و نوع کسب و کار شما ارتباط مستقیم دارد. اگرچه در حال حاضر بسیاری از صاحبان کسب و کار دو ویژگی را به عنوان برترین و مهمترین گزینه‌ها معرفی می نمایند:ساده بودن و ذخیره زمان. نرم‌افزار حسابداری نیز باید قادر به هماهنگ سازی با نیازهای کسب و کار شما باشد تا بتوانید چیزهایی که می خواهید را ببینید. مایکل دِوِرِکس مالک یک کمپانی تولید کننده نرم‌افزار برنامه ریزی منابع سازمانی است که به کسب و کارها کمک می کند تا وضعیت مالیشان را مدیریت کنند. وی می گوید راه حل‌های مناسب برای نیازهای خاص مشتریان به آن‌ها کمک می کند که درک بهتری از وضعیت کسب و کارشان داشته باشند و بهتر بتوانند برای آینده شان برنامه ریزی کنند.آقای کریستوفر پابُن موسس Simple Tree LLC (که یک شرکت توسعه دهنده اپلیکیشن است) می گوید: “برای من بهترین ویژگی یک نرم‌افزار حسابداری سادگی استفاده از آن است. من با هر چیزی که زندگیم را آسان تر کند و وقت بیشتری برای من فراهم کند خوشحال و شاد می شوم.” نرم افزار حسابداری خوب در اینجا میخواهیم برخی از ویژگی‌های یک نرم‌افزار حسابداری که موجب کنترل بهتر وضعیت مالی شرکت و مدیریت زمان برای انجام کارهای مهم‌تر می شود را مورد بررسی قرار دهیم.

  1. امنیت

  2. یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های انتخاب یک نرم‌افزار خوب امنیت نرم‌افزار است. نرم‌افزاری را انتخاب کنید که دارای مجوزهای لازم در این زمینه باشد. با رؤیت مجوز معتبر، شما مطمئن خواهید شد که شرکتی متخصص با استانداردهای روز جهانی نرم‌افزار مورد نظر را تست کرده و این منجر به اخذ گواهی امنیت شده است. اگر به گواهینامه ارائه شده مشکوک شدید حتماً آن را استعلام نمایید تا از صحت آن اطمینان حاصل کنید.ضمناً توصیه اکید می‌شود اگر نرم‌افزار انتخابی شما تحت شبکه کار می‌کند، حتماً نرم‌افزاری را انتخاب نمایید که از پروتکل SSL برای امنیت شبکه پشتیبانی نماید. ضمناً، سطوح دسترسی را نیز بررسی نمایید. سطوح دسترسی باید در سطح اطلاعات، فرم‌ها، دکمه‌ها دسترسی جزءبه‌جزء وجود داشته باشد.

  3. گزارشات عمومی و مدیریتی و دلخواه

  4. این نرم‌افزارها می توانند برای گزارشات از قالب‌های از پیش آماده شده استفاده نمایند و در صورت نیاز گزارشی را بصورت خاص برای خود طراحی کنند. همچنین نرم‌افزاری که

محاسبه خودکار مالیات با نرخ‌های مالیاتی متعدد و همچنین تهیه گزارش‌های مالیاتی را تنها با یک کلیک برایتان امکان پذیر می‌نماید، می‌تواند خیال شما را از بابت امور مالیاتی راحت ‌کند.

  1. سرعت نرم‌افزار

  2. وقت طلاست، این جمله را هرکدام از ما بارها شنیده‌ایم و همان‌طور که می‌دانیم امروزه در عصر سرعت قرار داریم. پس نرم‌افزار ایده آل ما باید قابلیت این را داشته باشد که زمان انجام کارها را برای ما به حداقل ممکن برساند. نرم‌افزاری که می‌خواهیم استفاده کنیم باید سبک و سریع باشد تا نیاز به نصب نرم‌افزارهای جانبی نیز نداشته باشد و در حد امکان با جستجوگرهای مختلف سازگاری داشته باشد.

  3. ظاهر خوب و سهولت کاربری

  4. کاربران سیستم دائماً با نرم‌افزار مشغول کار هستند و دوست دارند نرم‌افزار محیطی زیبا و کاربرپسند داشته باشد و تا حدی بتوانند رنگ صفحات، میز کار شخصی و غیره را تغییر دهند. علاوه بر آن ظاهر نرم‌افزار هم نباید پیچیده باشد و کاربر بتواند به‌آسانی به منوها با طبقه‌بندی مناسب دسترسی داشته باشد.

کدام نرم افزار حسابداری بهتر است

 1. یکپارچگی ماژول ها

 2. نرم‌افزارهای یکپارچه به اطلاعات وارده جامعیت داده و باعث کاهش اشتباهات، صرفه‌جویی در وقت و هزینه خواهد شد و همچنین کنترل بهتر بر رویه اطلاعات را برای مدیران و صاحبان مجموعه فراهم می‌کند.

 3. انعطاف‌پذیری نرم‌افزار و تغییرات درخواستی

 4. یکی از ویژگی‌ها بارز انتخاب نرم‌افزار خوب انعطاف‌پذیری نرم‌افزار در استفاده از امکانات تعبیه‌شده و همچنین ایجادفیلدهای دلخواه متناسب با نیاز هر صنعت در فرآیندهای داخلی شرکت می‌باشد. شرکت تولیدکننده نرم‌افزار می‌بایست در مقابل تغییرات درخواستی منعطف بوده و با لحاظ کردن استانداردهای موجود مسیر توسعه را در راستای نیاز کاربران فراهم کند.

 5. مناسب با کسب‌وکار سازمان

 6. یکی از پارامترهای مهم در انتخاب نرم‌افزار ویژگی متناسب بودن نرم‌افزار با کسب‌وکار می‌باشد، در صورتی که نرم‌افزار انتخاب‌شده متناسب با کسب‌وکار شما نباشد قطعاً کارآمد نبوده و نیازهای سازمان را برآورده نخواهد کرد همچنین نرم‌افزار انتخاب‌شده می‌بایست مسیر پیشرفت و توسعه کسب‌وکار شما در آینده پیش‌بینی کرده و نیازهای سازمان شما را پاسخ دهد، بدیهی است تنها در چنین حالتی است که در آینده نیاز به تغییر نرم‌افزار مالی و طی کردن مسیر سخت انتخاب نرم‌افزار جدید را نخواهید داشت.

 7. پشتیبانی شرکت ارائه‌دهنده نرم‌افزار

 8. یکی از پارامترهای مهم در انتخاب نرم‌افزار پشتیبانی به‌موقع و مناسب می‌باشد، بدیهی است پشتیبانی به‌موقع با توجه به سرعت بالای گردش کار و عملیات در شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی، یکی از مهم‌ترین نکات در انتخاب یک نرم‌افزار مناسب می‌باشد.

سئوال های مناسب برای انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری

برای انتخاب یک نرم‌افزار خوب و مناسب کسب و کارتان باید سوال‌های زیر را از فروشنده بپرسید:

 • آیا نرم‌افزار شما مناسب کسب و کارهای کوچک است؟
 • آیا نرم‌افزار شما برای حوزه فعالیت و صنعت شرکت ما مناسب است؟
 • آیا نرم‌افزار شما محدودیت وارد کردن اطلاعات کارمندان و مشتریان را دارا می باشد یا خیر؟
 • نرم‌افزار شما در خصوص گزارشات مالیاتی چه راهکاری ارائه می‌دهد؟
 • نحوه پشتیبان گیری از اطلاعات ما به چه صورت است؟
 • برای حفاظت از اطلاعات کسب و کار و همچنین اطلاعات مشتریان من، نرم‌افزار شما ایمن هست ؟
 • بهای تمام شده نرم‌افزار چگونه است؟

بهترین نرم افزارهای حسابداری

جمع بندی

 • نرم افزار ابزار انجام کار است و برای انتخاب آن باید از تعریف نیاز و صورت مسئله خود شروع کنید.
 • در انتخاب نرم افزار فقط به نرم افزار حسابداری فکر نکنید بقیه ماژولهای نرم افزاری هم به اندازه سیستم حسابداری مهم است. استفاده از بسته های آماده شده برای راحتی انتخاب پیشنهاد می‌شود.
 • جامعیت نرم افزار حتی اگر امروز قصد خرید ماژولی را ندارید مهم است و نبود این جامعیت در آینده و در موقع توسعه کار، شما را دچار چالش خواهد کرد.
 • اگر قصد توسعه کسب و کار را دارید نرم افزار خود را باید برای کاربری فردای خود انتخاب کنید و نه امروز خود، چون تغییر نرم افزار در آینده باعث سوخت زحمات و هزینه و داده های قبلی شما خواهد شد.

این صفحه را به اشتراک بگذارید


به این مطلب امتیاز دهید

[تعداد: 20   میانگین: 4.7/5]


42 دیدگاه برای ”بهترین نرم افزار حسابداری چیست؟

 1. رامین

  درود
  ممنونم، مقاله ارزشمندی بود
  از کجا میشه تعرفه های نرم افزار حسابداری شرکت شما رو جویا شد؟

 2. شکوفه تاجیک

  سلام. آیا امکان اضافه کردن شرکت به نرم افزار حسابداری شما وجود دارد؟

  1. سپیدار سیستم

   سلام. بله شما می توانید تا ده شرکت به قفل خود اضافه کنید که باید درخواست دیتای اضافه کنید.

 3. نیوشا موحدی

  سلام
  حداقل های سخت افزاری لازم برای اینکه نرم افزار سپیدار با سرعت خوب کار کنه و کاهش سرعت نداشته باشه
  چیا هستند؟

  1. سپیدار سیستم

   سلام. سخت افزار هر سیستم با توجه به تعداد سیستم ها، تعداد کاربرها و همزمانی کار کردن کاربرها با یکدیگر با هم متفاوت است.

  1. سپیدار سیستم

   سلام بله. سپیدار بسته تولیدی را دارد که شامل سیستم های حسابداری، دریافت و پرداخت، انبار تولیدی و فروش است.

 4. مرضیه محمدزاده

  سلام
  ممنون از مقاله خوب شما
  نرم افزار سپیدار محدودیت وارد کردن کارکنان را دارد؟

 5. حسن دردشتی

  سلام ما به تازگی شرکتی تاسیس کردیم و شما در قسمتی از مقاله نوشته بودین که حتما از روز اول در یک نرم افزار شرکتی ثبت کنید
  سوالی که داشتم اینکه امکان خواندن اطلاعات قبلی ما از اکسل و … در نرم افزار ها موجود هست یا خیر؟
  سوال بعدی اینکه از یکی از دوستان شنیدیم برای استارتاپ ها شرایط ویژه ای دارین از کجا میتونم از شرایطش مطلع بشم؟
  ممنون

  1. سپیدار سیستم

   سلام. بله امکان کانورت اطلاعات از سیستم های قبلی وجود دارد به شرطی که امکان دریافت فایل اکسل از آن‌ها وجود داشته باشد. در مورد استارتاپ ها هم ما در حال حاضر 50 درصد تخفیف بابت فقط سیستم حسابداری داریم که با ارائه مدارک امکان پذیر است.

  1. سپیدار سیستم

   سلام. بله شما با داشتن سیستم تولید امکان محاسبه بهای تمام شده را دارید.

  1. سپیدار سیستم

   سلام. بله باید از سیستم دفترکل و دریافت و پرداخت استفاده کنید. با واحد فروش سپیدار می توانید تماس بگیرید.

 6. محمد جنیدی (استاد دانشگاه سراسری نور)

  به این نکته اشاره نکردید نرم افزار حسابداری باید از دوره هنرستان و دانشگاه به محصلین آموخته شود نه اینکه فارغ التحصیل شوند بعد تازه بخواهند نرم افزار یاد بگیرند…

  1. سپیدار سیستم

   با سلام. درست می فرمایید. اگر همراه با آموزش تئوری، آموزش همراه با سیستم هم به افراد ارائه شود، قطعا نتایج درخشان تری حاصل می شود.

 7. یاوری

  با تشکر از شما، لطفا درمورد انتقال حسابها و سالهای مالی بسته شده به نرم افزار جدید هم توضیح بدید تا با دید بازتر و خیال راحت نسبت به انتخاب و تغییر نرم افزار اقدام کنیم.

  1. سپیدار سیستم

   سلام. شما قبل از خرید نرم افزار می توانید با یکی از نمایندگان فروش سپیدار تماس بگیرید و در مورد کانورت اطلاعات با ایشان مشورت کنید. اما در مجموع امکان انتقال اطلاعات پایه از سیستم های قبلی به سپیدار وجود دارد.

 8. مرتضی

  سلام، ممنون بابت مقاله خوبتون ، من به شخصه مدت هاست که دنبال خرید یک نرم افزار حسابداری برای شرکتم هستم و دارم همه موارد رو بررسی میکنم، فقط یه سوالی داشتم نرم افزار سپیدار امکان اینکه با سخت افزار های جانبی مثل باسکول ارتباط بگیره وجود داره؟

  1. سپیدار سیستم

   سلام. بله شما با داشتن زیر سیستم پذیرش و توزین امکان برقراری ارتباط با باسکول را دارید.

 9. مینا

  در نرم افزار سپیدار محدودیتی در تعداد کاراکتر ها برای تعریف نام کالا وجود دارد؟

 10. علی احمدزاده

  خرید نرم افزار واقعا موقع شروع کار لازمه اما هزینه های شروع یک کسب و کار اونقدر زیاده که من خودم هی میرم به سمتش برای خرید اما به تعویق میندازم متاسفانه

  1. سپیدار سیستم

   سلام. شما می توانید بروشور محصولات و همچنین ویدئوهای مربوطه را مشاهده کنید و برای خرید تصمیم بگیرید.

 11. محمدرضا نامداری

  من اول کارم از اکسل استفاده میکردم مشکلی هم نداشتم خیلی هم به صرفه بود برام ولی تا 6-7 ماه پاسخگوم بود.

  1. سپیدار سیستم

   سلام. می توانید با یکی از نمایندگان سپیدار تماس بگیرید و دموی محصول را ببینید. پس از مشاوره، سیستم مناسب به شما معرفی می شود.

 12. فاطمه اسعدیان

  کاش برای کسب و کار های نو پا یه تخفیف ویژه ای میذاشتین، پول نداریم به خدا 🙁

  1. سپیدار سیستم

   سلام. در حال حاضر تخفیف 50 درصد برای سیستم حسابداری سپیدار وجود دارد. می توانید با ارائه مدارک از تخفیف استفاده کنید.

 13. محمد حسین زاده

  خواستم ببینم با توجه به تغییر قانون معافیت بیمه سهم کارمند از درآمد مشمول مالیات که اخیراً اعمال شده است، آیا نرم افزار سپیدار این تغییرات را در سیستم خود اعمال کرده است یا خیر ؟

  1. سپیدار سیستم

   سلام. بله اعمال شده است. در این زمینه باید به تنظیمات سیستم حقوق و دستمزد مراجعه و تغییرات لازم را اعمال نمایید.

 14. عابدی

  با سلام. میخواستم بدونم امکان منفی فروشی تو نرم افزار سپیدار هست یا خیر؟

  1. سپیدار سیستم

   بله در قسمت تنظیمات تب انبار و مشتریان و فروش شما می توانید به ترتیب کنترل موجودی انبار و فروش را غیرفعال نمائید.
   فقط در نظر داشته باشید به هنگام قیمت گذاری و محاسبه بهای تمام شده حتما بایستی مانده منفی خود را اصلاح نمائید.

 15. barbod

  سلام شرایط تخفیفی ک میفرمایید به چه شکل هست؟ من تازه میخوام ی سیستم حسابداری بخرم و در حال تحقیق و بررسی هستم
  مهمتر از هر جیز خدمات و پشتیبانی محصول و کارآمد بودنش
  پشتی بانی که صف انتظار یا نوبت دهی نداشته باشه

  1. سپیدار سیستم

   سلام. اگر بسته های سپیدار را خریداری کنید، ده درصد تخفیف خواهید داشت. امکان دموی رایگان هم هست. سپیدار دارای خدمات پشتیبانی و آموزش بسیار با کیفیتی است.

 16. هادی احمدی

  سلام آیا نرم افزار شما امکان اضافه کردن مستندات تصویری (مثلا تصویر اسکن شده یا عکس پرداخت، چک و… ) به هر طرف حساب (مشتری یا تامین کننده و… ) رو داره؟
  بعد سرعت نرم افزار با افزایش اطلاعات دیتابیس کند نمیشه؟

  1. سپیدار سیستم

   سلام. بله شما میتوانید از اطلاعات تکمیلی فرم ها از نوع لینک استفاده کنید. تمامی تصاویر و در یک پوشه قرار داده و share کنید و لینک اون رو در فیلد مقدار قرار بدید.

 17. علی

  سلام
  برای آیا نرم افزار حسابداری شما برای سیستم سنگین نیست و هموطور که تو مقاله نوشتید سبک و کم حجم هستش (نسخه فروشگاهی منظورمه)

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *