بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی

بهترین نرم افزار حسابداری


به نظر می آید انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی، شرکتی کاری دشوار و طاقت فرساست. زمانی که تصمیم به انتخاب یا خرید یک نرم افزار مالی ایده آل برای محیط کار گرفته می‌شود، دنیایی از نگرانی و استرس ازجمله قیمت‌های بسیار بالا به وجود می‌آید و تصمیم‌گیری را سخت می‌کند. به‌ویژه اگر خاطره خوبی از برنامه حسابداری مورد استفاده قبلی در ذهن وجود نداشته باشد؛ اما واقعیت اینجاست که این نگرانی‌ها تنها برای قیمت نبوده و مسائل مهم‌تری را شامل می‌شوند.

در صورتی که اطلاعات لازم برای انتخاب نرم افزار مالی را داشته باشید خرید آسان می گردد. انتخاب بهترین نرم افزار های حسابداری یکی از دغدغه‌های مدیران ارشد سازمان‌ها و صاحبان سرمایه می‌باشد، به کارگیری بهترین برنامه حسابداری فروشگاهی، شرکتی کارآمد می‌تواند هزینه‌های داخلی سازمان را به‌شدت کاهش داده و استفاده از امکانات نرم افزار مالی می‌تواند راه‌کار مناسبی جهت رونق کسب‌وکارها باشد.

در اینجا سه سوال اساسی که شما قبل از انتخاب بهترین نرم افزار مالی برای کسب و کارتان باید از خود بپرسید را بررسی می‌کنیم:

 1. چه مقدار می خواهید هزینه کنید؟
 2. چرا به نرم‌افزار حسابداری نیاز دارید؟
 3. کسب و کار شما چه قابلیت‌هایی از یک نرم‌افزار حسابداری را نیاز دارد؟

در ادامه ما به بررسی این سوالات و پاسخ به هر کدام می پردازیم، اما قبل از این‌که به بررسی سوالات و پاسخ هر کدام بپردازیم باید مطمئن شوید که ویژگی‌های ضروری بهترین سیستم حسابداری را می شناسید. ما در مقاله‌ای با همین موضوع 5 ویژگی ضروری یک نرم افزار حسابداری را بررسی کرده‌ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید این مقاله را در وبلاگ سپیدارسیستم مطالعه کنید.

بهترین نرم افزار حسابداری

هزینه خرید بهترین نرم افزار حسابداری

نرم افزار مالی با توجه به قابلیت‌هایی که شما انتخاب می کنید قیمت‌های متفاوتی دارند. بعضی از توسعه دهنده‌های این نرم‌افزارها، مدل‌های اشتراکی برای هر کدام از بسته‌های نرم‌افزاریشان در نظر می گیرند، بعضی دیگر بهترین نرم افزار حسابداری رایگان را با عملکرد‌های ابتدایی یا تعداد کاربر محدود و یا تعداد سند محدود در اختیار مخاطبین قرار می دهند.

شما با هر هزینه ای می توانید صاحب یک نرم افزار حسابداری پایه شوید اما به درخواست شما و با اضافه شدن ویژگی‌هایی مانند: حقوق و دستمزد، فروش، کنترل موجودی، گزارشات مدیریتی، تهیه لیست‌های قانونی و…. قطعا هزینه نرم‌افزار مالی برای شما متفاوت خواهد شد.

چرا به بهترین نرم افزار های حسابداری نیاز داریم؟

پاسخ به این سوال قدم اول برای انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کارتان است. اکسل به ابزار عملی برای اداره کردن امور اساسی حسابداری کسب و کارهای کوچک تبدیل شده است. اگرچه صفحات گسترده می تواند برای راه اندازی مفید باشد، اما زمان مدیریت اطلاعات مالی برای یک کسب و کار در حال رشد طاقت فرسا و بطور بالقوه مضر می‌باشد.

هنگامی که مشتریان و معاملات شما بیشتر می‌شود وقت آن رسیده است که به سمت برنامه حسابداری حرکت کنید. نرم افزار مالی بر خلاف صفحات گسترده، طوری طراحی شده است تا با کسب و کار شما متناسب شود. از آنجا که بهترین نرم افزار حسابداری، می توانند داده های واقعی موسسه مالی شما را نگهداری کنند، زمان شما در ورود اطلاعات هدر نمی‌رود و پرونده های دقیق تری دارید. گزارش های آماده که با چند کلیک گرفته می‌شوند بینش عمیقی را به شما می‌دهند.

بهترین نرم افزار فروشگاهی

وقتی یک بنگاه اقتصادی تاسیس می شود در اولین گام باید به موضوعات مالی و درآمدی سروسامانی بدهد. بنابراین دراینجاست که اهمیت انتخاب نرم افزار حسابداری مشخص می شود.

با به کارگیری نرم افزار حسابداری فروشگاهی یا هر کسب و کاری می توانید به میزان قابل توجهی در زمان و هزینه صرفه جویی کرده و در اداره کسب و کار خود به موفقیت برسید. با استفاده از قابلیت های آن می توانید به رونق کسب و کار خود کمک کنید. ورود داده ها در نرم افزارهای مالی حسابداری به سادگی انجام می پذیرد و سرعت پردازش داده نیز بسیار زیاد می باشد.در ادامه ما برخی از عوامل مهم را باهم بررسی می کنیم که چرا یک سازمان به دنبال بهترین نرم افزار حسابداری برای مدیریت کسب و کار خود است:

1- شما به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید

استفاده از برنامه حسابداری در شروع کسب و کارتان احتمال موفقیت شما را افزایش می دهد. در واقع بهتر است شما از روز اول اطلاعات مالی خود را وارد نرم‌افزار مالی کنید. به تعویق انداختن ثبت اطلاعات حسابداری در نرم افزار مالی یک اشتباه بزرگ است. امروزه نرم افزار‌های حسابداری به دو بخش آفلاین و آنلاین تقسیم می‌شوند؛ حسابداری آنلاین روش جدیدی است که با استفاده از آن، می توان با اینترنت و نرم افزار، به اطلاعات حسابداری یک واحد اقتصادی دسترسی داشت. اگر می‌خواهید درباره این موضوع بیشتر بدانید، به شما مقاله حسابداری آنلاین را پیشنهاد می‌کنیم.

2- کسب و کار شما در حال رشد است

اگر کسب و کار شما در حال گسترش است یا برنامه ای برای گسترش آن آماده کرده اید، نگه داشتن حساب‌های مالی در دفاتر سخت و در بعضی موارد باعث آشفتگی و ضرر شما می شود. در صورت استفاده از بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی، مدیریت زمان و پول خود را چندین برابر بهتر انجام دهید. درواقع بسیاری از فرآیند‌ها به صورت خودکار انجام می شوند و این نرم‌افزارها نسبت به اندازه کسب و کار شما قابل تغییر هستند.

بهترین برنامه حسابداری فروشگاهی

3- شما نیازمند اطلاعات مهم در لحظه هستید

آیا فکر می کنید که بهترین نرم افزار حسابداری تنها اعداد و ارقام هستند؟ بر عکس، این نرم‌افزار‌ها هم اطلاعات مالی و هم اطلاعات مشتریان را در اختیار شما قرار می دهند. همچنین می توانید به تمام اطلاعات جزئی مشتریان و فروشندگان از جمله اطلاعات تماس، تاریخچه خرید و شرایط پرداخت آن‌ها دسترسی داشته باشید.

4- شما می خواهید عملیات‌های خود را ساده کنید

با توجه به فرآیند‌ها و وظایف متنوع از جمله لیست حقوق و فروش روزانه و …. یک بهترین نرم افزار مالی می تواند تمامی فرآیند‌های شما را یکپارچه کند و اطلاعات شما را از سایر سیستم‌ها جمع آوری کند. هم چنین می توانید صورت‌حساب‌های بانکیتان را وارد نرم‌افزار مالی نمایید.

5- سیستم کنونی شما خیلی پیچیده است

همه سیستم‌های حسابداری یکسان نیستند. سخت ترین نرم افزار حسابداری و بسیار پیچیده، دارای ویژگی‌هایی هستند که برای کسب و کارهای کوچک الزامی نیست. اگر سیستم کنونی شما بسیار پیچیده است، پیشنهاد ما این است که سریعا بهترین برنامه حسابداری ساده و متناسب با کسب و کار خود را انتخاب کنید.

6- می خواهید مطمئن باشید که همیشه تمام قوانین را رعایت می کنید

هیچ آگاهی وشناختی از قوانین حسابداری و یا مالیاتی ندارید؟ جای نگرانی نیست، بسیاری از نرم‌افزارهای حسابداری شامل تمامی این قوانین می شوند. شما نمی توانید با محاسبات دستی و کاغذی این کارها را انجام دهید.

بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی

کدام نرم افزار حسابداری بهتر است؟ نرم افزار مالی باید چه ویژگی داشته باشد؟

بهترین برنامه حسابداری مجموعه‌ای از قابلیت‌های فنی را برای مدیریت مالی شما ارائه می کنند. صاحبان مشاغل به راحتی می‌توانند از یک نرم افزار حسابداری خوب مناسب با شغل خودشان استفاده کنند و مدیریت مالی کسب و کار خود را در دست بگیرند.

تنوع بهترین نرم افزار مالی به اندازه و نوع کسب و کار شما ارتباط مستقیم دارد. اگرچه در حال حاضر بسیاری از صاحبان کسب و کار دو ویژگی را به عنوان برترین و مهمترین گزینه‌ها معرفی می نمایند: ساده بودن و ذخیره زمان. بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی یا فروشگاهی نیز باید قادر به هماهنگ سازی با نیازهای کسب و کار شما باشد تا بتوانید چیزهایی که می خواهید را ببینید. مایکل دِوِرِکس مالک یک کمپانی تولید کننده نرم‌افزار برنامه ریزی منابع سازمانی است که به کسب و کارها کمک می کند تا وضعیت مالیشان را مدیریت کنند. وی می گوید راه حل‌های مناسب برای نیازهای خاص مشتریان به آن‌ها کمک می کند که درک بهتری از وضعیت کسب و کارشان داشته باشند و بهتر بتوانند برای آینده شان برنامه ریزی کنند.

آقای کریستوفر پابُن موسس Simple Tree LLC (که یک شرکت توسعه دهنده اپلیکیشن است) می گوید: “برای من بهترین ویژگی یک برنامه حسابداری سادگی استفاده از آن است. من با هر چیزی که زندگیم را آسان تر کند و وقت بیشتری برای من فراهم کند خوشحال و شاد می شوم.”

در اینجا میخواهیم برخی از ویژگی‌های یک نرم‌افزار حسابداری که موجب کنترل بهتر وضعیت مالی شرکت و مدیریت زمان برای انجام کارهای مهم‌تر می شود را مورد بررسی قرار دهیم.

سپیدارسیستم ارائه کننده بهترین نرم افزار های حسابداری

 • امنیت، مهم ترین فاکتور برای انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری

یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های انتخاب، یک برنامه حسابداری خوب امنیت نرم‌افزار است. نرم افزار مالی را که می‌خواهید انتخاب کنید باید مجوزهای لازم در این زمینه را داشته باشد. با رؤیت مجوز معتبر، شما مطمئن خواهید شد که شرکتی متخصص، با استانداردهای روز جهانی بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی یا شرکتی مورد نظر را تست کرده و این منجر به اخذ گواهی امنیت شده است.

اگر به گواهینامه ارائه شده مشکوک شدید حتماً آن را استعلام نمایید تا از صحت آن اطمینان حاصل کنید.ضمناً توصیه اکید می‌شود اگر نرم افزار حسابداری انتخابی شما تحت شبکه کار می‌کند، هنگام انتخاب نرم افزار حسابداری، باید مطمئن شوید که از پروتکل SSL برای امنیت شبکه پشتیبانی نماید. ضمناً، سطوح دسترسی را نیز بررسی نمایید. سطوح دسترسی باید در سطح اطلاعات، فرم‌ها، دکمه‌ها دسترسی جزءبه‌جزء وجود داشته باشد.

 • گزارشات عمومی و مدیریتی و دلخواه

نرم افزار حسابداری می تواند برای گزارشات از قالب‌های از پیش آماده شده استفاده و در صورت نیاز گزارشی را بصورت خاص برای خود طراحی کند. همچنین نرم افزار حسابداری عالی که محاسبه خودکار مالیات با نرخ‌های مالیاتی متعدد و همچنین تهیه گزارش‌های مالیاتی را تنها با یک کلیک برایتان امکان پذیر می‌نماید، می‌تواند خیال شما را از بابت امور مالیاتی راحت ‌کند.

 • سرعت نرم‌افزار؛ دسترسی سریع و آسان به همه‌ی اطلاعات

وقت طلاست، این جمله را هرکدام از ما بارها شنیده‌ایم و همان‌طور که می‌دانیم امروزه در عصر سرعت قرار داریم. پس امکانات نرم افزار حسابداری ایده آل ما باید قابلیت این را داشته باشد که زمان انجام کارها را برای ما به حداقل ممکن برساند. نرم‌افزاری که می‌خواهیم استفاده کنیم باید سبک و سریع باشد تا نیاز به نصب نرم‌افزارهای جانبی نیز نداشته باشد و در حد امکان با جستجوگرهای مختلف سازگاری داشته باشد.

 • ظاهر خوب و سهولت کاربری؛ دوست‌داشتنی و جذاب

کاربران سیستم دائماً با نرم‌افزار مشغول کار هستند و دوست دارند نرم‌افزار مالی محیطی زیبا و کاربرپسند داشته باشد و تا حدی بتوانند رنگ صفحات، میز کار شخصی و غیره را تغییر دهند. علاوه بر آن ظاهر نرم‌افزار هم نباید پیچیده باشد و کاربر بتواند به‌آسانی به منوها با طبقه‌بندی مناسب دسترسی داشته باشد.

 • یکپارچگی ماژول ها؛ کاهش هزینه‌ها و مدیریت کامل بر فرآیندها

نرم افزارهای مالی یکپارچه به اطلاعات وارده جامعیت داده و باعث کاهش اشتباهات، صرفه‌جویی در وقت و هزینه خواهد شد و همچنین کنترل بهتر بر رویه اطلاعات را برای مدیران و صاحبان مجموعه فراهم می‌کند.

بهترین نرم افزار مالی

 • انعطاف‌پذیری نرم‌افزار و تغییرات درخواستی؛ متناسب با صنعت شما

یکی از ویژگی‌ها بارز انتخاب نرم افزار حسابداری خوب انعطاف‌پذیری نرم‌افزار در استفاده از امکانات تعبیه‌شده و همچنین ایجادفیلدهای دلخواه متناسب با نیاز هر صنعت در فرآیندهای داخلی شرکت می‌باشد. شرکت تولیدکننده برنامه حسابداری می‌بایست در مقابل تغییرات درخواستی منعطف بوده و با لحاظ کردن استانداردهای موجود مسیر توسعه را در راستای نیاز کاربران فراهم کند.

 • مناسب با کسب‌وکار سازمان؛ پاسخگویی به نیازهای سازمان شما

یکی از پارامترهای مهم در انتخاب و خرید نرم افزار حسابداری ویژگی متناسب بودن نرم‌افزار با کسب‌وکار می‌باشد، در صورتی که نرم‌افزار حسابداری انتخاب‌شده متناسب با کسب‌وکار شما نباشد قطعاً کارآمد نبوده و نیازهای سازمان را برآورده نخواهد کرد همچنین نرم افزار حسابداری مالی انتخاب‌شده می‌بایست مسیر پیشرفت و توسعه کسب‌وکار شما در آینده پیش‌بینی کرده و نیازهای سازمان شما را پاسخ دهد، بدیهی است تنها در چنین حالتی است که در آینده نیاز به تغییر نرم‌افزار مالی و طی کردن مسیر سخت انتخاب نرم‌افزار جدید را نخواهید داشت. می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره نرم افزار حسابداری مناسب کسب و کارتان بدست آورید؟ مقاله انواع نرم افزار حسابداری مناسب شما است.

 • پشتیبانی شرکت ارائه‌دهنده نرم‌افزار (بهترین نرم افزار خدمات پس از فروش)

یکی از پارامترهای مهم در انتخاب بهترین برنامه حسابداری پشتیبانی به‌موقع و مناسب می‌باشد، بدیهی است پشتیبانی به‌موقع با توجه به سرعت بالای گردش کار و عملیات در شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی، یکی از مهم‌ترین نکات در انتخاب یک نرم‌افزار حسابداری مناسب می‌باشد.

نرم افزار مالی

سئوال های مناسب برای انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری

برای انتخاب یک نرم‌افزار خوب و مناسب کسب و کارتان باید سوال‌های زیر را از فروشنده بپرسید:

 • آیا نرم افزار حسابداری شما مناسب کسب و کارهای کوچک است؟
 • آیا برنامه حسابداری شما برای حوزه فعالیت و صنعت شرکت ما مناسب است؟
 • آیا نرم‌افزار شما محدودیت وارد کردن اطلاعات کارمندان و مشتریان را دارا می باشد یا خیر؟
 • نرم افزار حسابداری شما در خصوص گزارشات مالیاتی چه راهکاری ارائه می‌دهد؟
 • نحوه پشتیبان گیری از اطلاعات ما به چه صورت است؟
 • برای حفاظت از اطلاعات کسب و کار و همچنین اطلاعات مشتریان من، نرم‌افزار شما ایمن هست ؟
 • بهای تمام شده نرم‌افزار حسابداری چگونه است؟

بهترین نرم افزار حسابداری چیست؟ خلاصه کوتاه و کاربردی برای انتخاب نرم افزار حسابداری

در این مقاله راهنمایی کامل برای انتخاب و خرید بهترین نرم افزار حسابداری را در اختیار شما گذاشتیم. به عنوان جمع بندی تمامی مطالعه گفته شده و انتخاب بهترین نرم افزار باید به نکات زیر توجه داشت:

 • برنامه حسابداری ابزار انجام کار است و برای انتخاب آن باید از تعریف نیاز و صورت مسئله خود شروع کنید.
 • در انتخاب و خرید نرم افزار حسابداری فقط به نرم افزار حسابداری فکر نکنید بقیه ماژولهای نرم افزاری هم به اندازه سیستم حسابداری مهم است. استفاده از بسته های آماده شده برای راحتی انتخاب پیشنهاد می‌شود.
 • جامعیت نرم افزار حتی اگر امروز قصد خرید ماژولی را ندارید مهم است و نبود این جامعیت در آینده و در موقع توسعه کار، شما را دچار چالش خواهد کرد.
 • اگر قصد توسعه کسب و کار را دارید نرم افزار خود را باید برای کاربری فردای خود انتخاب کنید و نه امروز خود، چون تغییر نرم افزار در آینده باعث سوخت زحمات و هزینه و داده های قبلی شما خواهد شد.

در پایان پیشنهاد می‌کنیم برای تهیه بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی، فروشگاهی و خدماتی با سپیدارسیستم در ارتباط باشید. 2 دهه تجربه درخشان حضور در صنعت حسابداری و ارائه انواع نرم‌افزارهای حسابداری، سپیدارسیستم را به انتخاب اول کسب و کارها تبدیل کرده است. شماره تلفن ۰۲۱-۸۱۰۲۲۲۲۲ پل ارتباطی شما با سپیدارسیستم است.


این صفحه را به اشتراک بگذارید


به این مطلب امتیاز دهید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 24 میانگین: 4.7]


42 دیدگاه برای ”بهترین نرم افزار حسابداری

 1. علی

  سلام
  برای آیا نرم افزار حسابداری شما برای سیستم سنگین نیست و هموطور که تو مقاله نوشتید سبک و کم حجم هستش (نسخه فروشگاهی منظورمه)

 2. هادی احمدی

  سلام آیا نرم افزار شما امکان اضافه کردن مستندات تصویری (مثلا تصویر اسکن شده یا عکس پرداخت، چک و… ) به هر طرف حساب (مشتری یا تامین کننده و… ) رو داره؟
  بعد سرعت نرم افزار با افزایش اطلاعات دیتابیس کند نمیشه؟

  1. سپیدار سیستم

   سلام. بله شما میتوانید از اطلاعات تکمیلی فرم ها از نوع لینک استفاده کنید. تمامی تصاویر و در یک پوشه قرار داده و share کنید و لینک اون رو در فیلد مقدار قرار بدید.

 3. barbod

  سلام شرایط تخفیفی ک میفرمایید به چه شکل هست؟ من تازه میخوام ی سیستم حسابداری بخرم و در حال تحقیق و بررسی هستم
  مهمتر از هر جیز خدمات و پشتیبانی محصول و کارآمد بودنش
  پشتی بانی که صف انتظار یا نوبت دهی نداشته باشه

  1. سپیدار سیستم

   سلام. اگر بسته های سپیدار را خریداری کنید، ده درصد تخفیف خواهید داشت. امکان دموی رایگان هم هست. سپیدار دارای خدمات پشتیبانی و آموزش بسیار با کیفیتی است.

 4. عابدی

  با سلام. میخواستم بدونم امکان منفی فروشی تو نرم افزار سپیدار هست یا خیر؟

  1. سپیدار سیستم

   بله در قسمت تنظیمات تب انبار و مشتریان و فروش شما می توانید به ترتیب کنترل موجودی انبار و فروش را غیرفعال نمائید.
   فقط در نظر داشته باشید به هنگام قیمت گذاری و محاسبه بهای تمام شده حتما بایستی مانده منفی خود را اصلاح نمائید.

 5. محمد حسین زاده

  خواستم ببینم با توجه به تغییر قانون معافیت بیمه سهم کارمند از درآمد مشمول مالیات که اخیراً اعمال شده است، آیا نرم افزار سپیدار این تغییرات را در سیستم خود اعمال کرده است یا خیر ؟

  1. سپیدار سیستم

   سلام. بله اعمال شده است. در این زمینه باید به تنظیمات سیستم حقوق و دستمزد مراجعه و تغییرات لازم را اعمال نمایید.

 6. فاطمه اسعدیان

  کاش برای کسب و کار های نو پا یه تخفیف ویژه ای میذاشتین، پول نداریم به خدا 🙁

  1. سپیدار سیستم

   سلام. در حال حاضر تخفیف 50 درصد برای سیستم حسابداری سپیدار وجود دارد. می توانید با ارائه مدارک از تخفیف استفاده کنید.

 7. محمدرضا نامداری

  من اول کارم از اکسل استفاده میکردم مشکلی هم نداشتم خیلی هم به صرفه بود برام ولی تا 6-7 ماه پاسخگوم بود.

  1. سپیدار سیستم

   سلام. می توانید با یکی از نمایندگان سپیدار تماس بگیرید و دموی محصول را ببینید. پس از مشاوره، سیستم مناسب به شما معرفی می شود.

 8. علی احمدزاده

  خرید نرم افزار واقعا موقع شروع کار لازمه اما هزینه های شروع یک کسب و کار اونقدر زیاده که من خودم هی میرم به سمتش برای خرید اما به تعویق میندازم متاسفانه

  1. سپیدار سیستم

   سلام. شما می توانید بروشور محصولات و همچنین ویدئوهای مربوطه را مشاهده کنید و برای خرید تصمیم بگیرید.

 9. مینا

  در نرم افزار سپیدار محدودیتی در تعداد کاراکتر ها برای تعریف نام کالا وجود دارد؟

 10. مرتضی

  سلام، ممنون بابت مقاله خوبتون ، من به شخصه مدت هاست که دنبال خرید یک نرم افزار حسابداری برای شرکتم هستم و دارم همه موارد رو بررسی میکنم، فقط یه سوالی داشتم نرم افزار سپیدار امکان اینکه با سخت افزار های جانبی مثل باسکول ارتباط بگیره وجود داره؟

  1. سپیدار سیستم

   سلام. بله شما با داشتن زیر سیستم پذیرش و توزین امکان برقراری ارتباط با باسکول را دارید.

 11. یاوری

  با تشکر از شما، لطفا درمورد انتقال حسابها و سالهای مالی بسته شده به نرم افزار جدید هم توضیح بدید تا با دید بازتر و خیال راحت نسبت به انتخاب و تغییر نرم افزار اقدام کنیم.

  1. سپیدار سیستم

   سلام. شما قبل از خرید نرم افزار می توانید با یکی از نمایندگان فروش سپیدار تماس بگیرید و در مورد کانورت اطلاعات با ایشان مشورت کنید. اما در مجموع امکان انتقال اطلاعات پایه از سیستم های قبلی به سپیدار وجود دارد.

 12. محمد جنیدی (استاد دانشگاه سراسری نور)

  به این نکته اشاره نکردید نرم افزار حسابداری باید از دوره هنرستان و دانشگاه به محصلین آموخته شود نه اینکه فارغ التحصیل شوند بعد تازه بخواهند نرم افزار یاد بگیرند…

  1. سپیدار سیستم

   با سلام. درست می فرمایید. اگر همراه با آموزش تئوری، آموزش همراه با سیستم هم به افراد ارائه شود، قطعا نتایج درخشان تری حاصل می شود.

  1. سپیدار سیستم

   سلام. بله باید از سیستم دفترکل و دریافت و پرداخت استفاده کنید. با واحد فروش سپیدار می توانید تماس بگیرید.

  1. سپیدار سیستم

   سلام. بله شما با داشتن سیستم تولید امکان محاسبه بهای تمام شده را دارید.

 13. حسن دردشتی

  سلام ما به تازگی شرکتی تاسیس کردیم و شما در قسمتی از مقاله نوشته بودین که حتما از روز اول در یک نرم افزار شرکتی ثبت کنید
  سوالی که داشتم اینکه امکان خواندن اطلاعات قبلی ما از اکسل و … در نرم افزار ها موجود هست یا خیر؟
  سوال بعدی اینکه از یکی از دوستان شنیدیم برای استارتاپ ها شرایط ویژه ای دارین از کجا میتونم از شرایطش مطلع بشم؟
  ممنون

  1. سپیدار سیستم

   سلام. بله امکان کانورت اطلاعات از سیستم های قبلی وجود دارد به شرطی که امکان دریافت فایل اکسل از آن‌ها وجود داشته باشد. در مورد استارتاپ ها هم ما در حال حاضر 50 درصد تخفیف بابت فقط سیستم حسابداری داریم که با ارائه مدارک امکان پذیر است.

 14. مرضیه محمدزاده

  سلام
  ممنون از مقاله خوب شما
  نرم افزار سپیدار محدودیت وارد کردن کارکنان را دارد؟

  1. سپیدار سیستم

   سلام بله. سپیدار بسته تولیدی را دارد که شامل سیستم های حسابداری، دریافت و پرداخت، انبار تولیدی و فروش است.

 15. نیوشا موحدی

  سلام
  حداقل های سخت افزاری لازم برای اینکه نرم افزار سپیدار با سرعت خوب کار کنه و کاهش سرعت نداشته باشه
  چیا هستند؟

  1. سپیدار سیستم

   سلام. سخت افزار هر سیستم با توجه به تعداد سیستم ها، تعداد کاربرها و همزمانی کار کردن کاربرها با یکدیگر با هم متفاوت است.

 16. شکوفه تاجیک

  سلام. آیا امکان اضافه کردن شرکت به نرم افزار حسابداری شما وجود دارد؟

  1. سپیدار سیستم

   سلام. بله شما می توانید تا ده شرکت به قفل خود اضافه کنید که باید درخواست دیتای اضافه کنید.

 17. رامین

  درود
  ممنونم، مقاله ارزشمندی بود
  از کجا میشه تعرفه های نرم افزار حسابداری شرکت شما رو جویا شد؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.