نرم افزار حسابداری

نسخه ۵.۵.۵ نرم افزار سپیدار منتشر شد

نسخه 5.5.5 سپیدار منتشر شد

نسخه ۵ . ۵. ۵ نرم افزار سپیدار با ویژگی‌های جدید منتشر شد. برای بروز رسانی می‌توانید به باشگاه مشتریان سپیدار مراجعه نمایید.

حضور مدیرعامل سپیدارسیستم در نشست خبری “یک دیدار، یک عرضه”

حمیدرضا رنجبری، مدیر عامل سپیدار سیستم آسیا

رنجبری عنوان کرد که علاوه بر عرضه 15 درصد از سهام شرکت سپیدار سیستم آسیا در جریان عرضه اولیه این شرکت همچنین متعهد است که تا سه ماه آینده نیز 10 درصد دیگر از سهام را از طریق فرابورس به فروش برساند.

اعلام تاریخ عرضه اولیه سهام شرکت سپیدار سیستم آسیا

اعلام تاریخ عرضه اولیه سهام شرکت سپیدار سیستم آسیا

به استناد پذیرش سهام شرکت سپیدار سیستم آسیا (سهامی عام) در تاریخ 1399/06/03 توسط هیات محترم پذیرش اوراق بهادار در بازار دوم فرابورس ایران، به اطلاع می‌رساند 15% از کل سهام شرکت معادل 30،000،000 سهم در تاریخ 1399/10/17 عرضه خواهد شد. 

عرضه‌ی راهکار نرم‌افزاری ویژه‌ی موسسات نیکوکاری با همکاری موسسه حامیان نواندیش افرا

عرضه‌ی راهکار نرم‌افزاری ویژه‌ی موسسات نیکوکاری با همکاری موسسه حامیان نواندیش افرا

سپیدار و شرکت‌های همکاران سیستم، ابرآمد و سرونو (SarvCRM) در نتیجه‌ی همکاری نزدیک با موسسه حامیان نواندیش افرا؛ راهکار نرم‌افزاری ویژه‌ی موسسات نیکوکاری ارائه می‌کنند. عرضه‌ی این راهکار که با نام «واره» به موسسات نیکوکاری ارائه می‌شود، بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی گروه شرکت‌های همکاران سیستم است که این بار در همکاری با موسسه حامیان نواندیش …
ادامه مطلب ←

برگزاری نشست تخصصی سپیدار سیستم با تحلیلگران بازار سرمایه در آستانه ورود به فرابورس

برگزاری نشست تخصصی سپیدار سیستم با تحلیلگران بازار سرمایه در آستانه ورود به فرابورس

روز یکشنبه 23 آذرماه یک نشست تخصصی آنلاین با هدف آشنایی دقیق‌تر تحلیلگران بازار سرمایه با سپیدار سیستم برگزار شد، در این رویداد بیش از 60 نفر از متخصصین بازار سرمایه حضور داشتند.

یکپارچکی و ارتباط نرم افزار سپیدار با نرم افزار CRM سرو

ارتباط بین نرم افزار سپیدار و نرم افزار سرو

با همکاری استراتژیک شرکت‌های «سپیدار سیستم» و «توسعه راهکارهای مدیریت سرونو»؛ نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتریان SarvCRM بر بستر ابر و به شکل یکپارچه با نرم افزار سپیدار عرضه خواهد شد. پوشش فرآیندهای ارتباط با مشتری، از نیازهای مهم مشتریان به‌شمار می‌آید. برای پاسخ‌ به این نیاز و با هدف پوشش گسترده‌تر نیازهای کسب‌وکارها؛ همکاران …
ادامه مطلب ←

معرفی امکانات نسخه 5.4.3 سپیدار

امکانات جدید سپیدار نسخه 5.4.3

بروزرسانی نرم افزار و اضافه شدن امکانات جدید در راستای برطرف شدن نیاز مشتریان همواره از دغدغه های شرکت سپیدار سیستم بوده است. نسخه جدید سپیدار با تلاش همکاران ما به نام نسخه 5.4.3 تقدیم شما خواهد شد و می توانید برای بروزرسانی آن به باشگاه مشتریان سپیدار سیستم مراجعه کنید. امیدواریم با اضافه شدن …
ادامه مطلب ←

روز پزشک گرامی باد

روز پزشک

در این روزهایی که شیوع ویروس کرونا زندگی ما رو دستخوش تغییرات زیادی کرده، لازم است که با انجام پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی، به کمک کادر درمان بشتابیم⁣. بیایید با کمک و همدلی هم، ویروس کرونا را شکست دهیم⁣. روز پزشک گرامی باد.