پشتیبانی سپیدار سیستم

واحد پشتیبانی سپیدار سیستم

در صورتی که پشتیبانی تلفنی دارید با شماره زیر تماس بگیرید:

پشتیبانی سپیدار سیستم

برای خرید یا تکمیل بسته پشتیبانی نیاز به راهنمایی دارید؟ با شماره زیر تماس بگیرید:

واحد پشتیبانی سپیدار سیستم

انواع پشتیبانی

پشتیبانی سپیدار سیستم

<<بسته استاندارد>> خدمات پس از فروش پس از فعال‌سازی نرم‌افزار به مدت یک سال رایگان است و پس از پایان دوره گارانتی برای تمدید پشتیبانی به نکات زیر توجه فرمایید:

1

خدمات فروش نسخه‌های جدید نرم افزار یا همان عضویت در باشگاه مشتریان: شامل دریافت فایل‌های بروز رسانی، دریافت بخشی از گزارشات تکمیلی نرم افزار بصورت رایگان و امکان چت آنلاین با کارشناسان سپیدار سیستم(در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17) است. این خدمات در هر زمان از سال که خریداری شود تا پایان همان سال شمسی اعتبار دارد و برحسب 365 روز برای کل سال محاسبه می شود فقط در صورتی که شما مقداری از سال را در دوره گارانتی خود باشید برای تمدید “فروش نسخه‌های جدید نرم افزار” مبنای محاسبه تعداد روزهای باقی مانده سال است.

۲

توجه داشته باشید با تمدید <<فروش نسخه‌های جدید نرم افزار>> شما مجوز ورود به پرتال را دریافت می‌کنید و در صورت عدم استفاده از خدمات ارائه شده امکان دریافت مجدد فایل‌های بروزرسانی و یا گزارشات را پس از اتمام دوره پشتیبانی ندارید.

3

خدمات تلفنی که هزینه آن تنها برای تعداد روزهای باقیمانده سال محاسبه می شود ، در سه گروه ارائه می گردد:
الف) خدمات تلفنی از ساعت ۸ الی 17: پیشنیاز آن تهیه خدمات فروش نسخه‌های جدید نرم افزار است. مشتریان امکان برقراری تماس با کارشناسان سپیدار سیستم در این محدوده زمانی را خواهند داشت.
ب) خدمات تلفنی از ساعت 17 الی ۲2: پیشنیاز آن تهیه خدمات تلفنی ۸ الی 17 است و در صورت تهیه مشتریان می توانند در بازه زمانی ۱7 الی ۲2 با خدمات پس از فروش سپیدار سیستم تماس حاصل فرمایند.
ج) خدمات تلفنی در روزهای تعطیل از ساعت ۹ الی ۱8: پیشنیاز آن تهیه خدمات تلفنی ۸ الی ۱7 است و در صورت تهیه مشتریان می توانند در روزهای تعطیل با خدمات پس از فروش سپیدار سیستم تماس حاصل فرمایند.


پشتیبانی سپیدار سیستم

خدمات پس از فروش

تمامی قفل‌های سپیدار از یک سال پشتیبانی بسته استاندارد به عنوان گارانتی (رایگان)  برخوردار هستند. همچنین قفل‌هایی که سیستم جدید اضافه می‌کنند، به ازای هر سیستم جدید یک ماه از خدمات بسته استاندارد، رایگان، برخوردار هستند.

پشتیبانی سپیدار سیستم

پشتیبانی ایام تعطیل

پشتیبانی سپیدار سیستم در تمامی روزهای تعطیل رسمی به جز تاسوعا، عاشورا و اربعین فعال و از ساعت 9 تا 18 پاسخ‌گوی مشتریان است.

پشتیبانی سپیدار سیستم

پشتیبانی قفل‌های آموزشی

پشتیبانی قفل‌‎های آموزشی در حوزه مشکلات مربوط به نصب در روزهای کاری شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۵ الی ۱۷ پاسخ‌گوی کاربران گرامی است.