نرم افزار حسابداری پلاستیک فروشی

معرفی نرم افزار حسابداری پلاستیک فروشی همراه با بررسی قابلیت‌ها


یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های صاحبان فروشگاه‌ها خرید یک نرم افزار حسابداری است که نیازهای کسب‌وکار را برآورده کند. پلاستیک‌فروشی‌ها از جمله فروشگاه‌هایی هستند که برای امور مالی خود و همچنین تهیه گزارش‌های مالی به نرم افزار حسابداری نیاز دارند. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین نرم افزار حسابداری پلاستیک فروشی بپردازیم. اگر شما هم به فکر تهیه یک نرم افزار حسابداری هستید، برای آشنایی با قابلیت‌ها و امکانات این ابزار با ما همراه باشید.

نرم افزار حسابداری پلاستیک فروشی؛ ابزاری ضروری برای فروشگاه‌های اجناس پلاستیک

فروشگاه‌های پخش ظروف پلاستیکی مانند همه کسب‌وکارها با بعضی از امور مالی از جمله مدیریت موجودی انبار، مدیریت هزینه و درآمد، تهیه گزارش‌های مالی و مالیاتی و همچنین ثبت اطلاعات و قیمت محصولات نیاز دارند. انجام همه این کارها به‌صورت دستی کار مدیران فروشگاه‌ها و صاحبان کسب‌وکارها را دشوار می‌کند؛ اما در حال حاضر نرم افزار حسابداری فروش پلاستیک، کارهای مالی را در کمترین زمان و با بیشترین دقت به‌راحتی انجام می‌دهد.

نرم افزار حسابداری پلاستیک فروشی همکاران سیستم دقیقاً مطابق با نیازهای این صنف به وجود آمده است. کار با این نرم افزار به‌قدری آسان است که همه افراد، حتی کسانی که به اصول حسابداری و کار با کامپیوتر مسلط نیستند، هم می‌توانند بهترین نتیجه را از آن بگیرند.

مدیریت آسان فروشگاه‌های پلاستیک با نرم افزار حسابداری پلاستیک فروشی

نرم افزار حسابداری فروش پلاستیک چه امکاناتی دارد؟

نرم افزار حسابداری دشت همکاران سیستم مخصوص فروشگاه‌های کوچک و متوسط فعال در حوزه اصناف عمومی و تخصصی به وجود آمد. هدف از طراحی این نرم افزار کمک به مدیران و مغازه‌دارها برای انجام همه کارهای مرتبط با خرید و فروش کالا، مدیریت موجودی، ارائه گزارش‌های مالی و دارایی، بدهکاری و بستانکاری است. اطلاعات مرتبط با کسب‌وکار خود را می‌توانید به‌صورت دستی یا خودکار در نرم افزار ثبت کنید و انجام سایر کارها را به آن بسپارید.

نسخه‌های مختلفی از نرم افزار حسابداری فروشگاهی برای انواع کسب‌وکارها وجود دارد که امکانات موردنیاز هر مغازه را به آن‌ها ارائه می‌دهد. این نرم افزار در سه سطح پایه، استاندارد و پیشرفته قرار دارد که شما مشتریان عزیز می‌توانید بر اساس نیازتان، یکی را انتخاب کنید. از جمله امکانات نرم افزار دشت همکاران سیستم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • ارائه گزارش سود و زیان، موجودی کالا و عملکرد روزانه
 • تعریف سطح دسترسی برای صندوق‌دار
 • تعریف انواع تخفیف درصدی و مبلغی بر اساس نوع فروش
 • تعریف و ثبت صورت هزینه‌های مختلف مانند اجاره، برق، گاز و آب
 • تعریف کالای اشانتیون و هدیه
 • ورود و خروج امانی کالا
 • گزارش موجودی کالا بر اساس ویژگی‌های تعریف‌شده
 • پشتیبان‌گیری خودکار اطلاعات

نسخه عمومی دشت همکاران سیستم برای مدیریت انواع فروشگاه‌ها در صنف‌های مختلف مانند پلاستیک‌فروشی مناسب است. با استفاده از چنین امکانات و قابلیت‌هایی شاهد افزایش سرعت و دقت در عملیات فروشگاه‌های خود خواهید بود.

امکانات نرم افزار حسابداری فروشگاه پلاستیک مدیریت هزینه‌ها و درآمدها را برایتان راحت می‌کند.

زیرسیستم‌های تکمیلی دشت همکاران سیستم؛ ارائه خدمات پیشرفته‌تر به مشتریان ویژه

نرم افزار حسابداری پلاستیک فروشی نیاز همه فروشگاه‌ها و مغازه‌های کوچک و متوسط را در نظر می‌گیرد. به همین خاطر علاوه بر امکانات اولیه، چند زیرسیستم تکمیلی برای ارتقا نرم افزار طراحی کرده است. این زیرسیستم‌ها امکانات پیشرفته‌تری را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهند و مدیریت فروشگاه‌ها را آسان‌تر می‌کنند. همچنین فروشگاه‌هایی که از سراسر ایران مشتری دارند، با استفاده از نرم افزار پخش مویرگی می‌توانند در زمان مناسب پاسخ‌گوی نیازهای مشتریان خود باشند. امکانات تکمیلی نسخه عمومی نرم افزار دشت همکاران سیستم عبارت‌اند از:

زیرسیستم حسابداری پیشرفته فروشگاهی؛ انجام دقیق محاسبات مالی پیچیده

انجام سریع فرایند گزارش‌های جامع مالی بدون هیچ‌گونه اختلالی در عملکرد آن‌ها، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مدیران فروشگاه‌ها است. با گسترش کسب‌وکار انجام چنین کارهایی پیچیده‌تر از قبل شده و به دقت و سرعت عمل بیشتری نیاز دارد. زیرسیستم حسابداری پیشرفته دشت همکاران سیستم با ارائه امکانات زیر به مدیریت راحت‌تر فروشگاه کمک می‌کند:

 • تعریف درختواره
 • حسابداری چندسطحی
 • یکپارچه بودن با سایر عملیات‌های سیستم (ثبت سند برای سایر عملیات‌های مالی سیستم)
 • تهیه گزارش‌های کاربردی (گزارش‌های مرور حساب فروشگاه، ترازنامه و سود)

اضافه کردن این زیرسیستم به نسخه اصلی دشت همکاران سیستم به‌راحتی امکان‌پذیر است و همه افراد می‌توانند بعد از فراگیری آموزش یک ساعته با این نرم افزار کار کنند. کار کردن با انواع نرم افزارهای سپیدار سیستم حتی نرم افزار حسابداری پیمانکاری هیچ پیچیدگی خاصی ندارد و بعد از چند روز کار کردن، کاملا به آن مسلط می‌شوید.

انجام دقیق محاسبات پیچیده با زیرسیستم حسابداری پیشرفته همکاران سیستم

زیرسیستم ارسال و دریافت پیامک؛ ابزاری برای برقراری ارتباطات بیشتر با مشتریان

در دنیای امروز برقراری ارتباط مؤثر با مشتری اهمیت ویژه‌ای برای کسب‌وکارها دارد. با اضافه کردن زیرسیستم ارسال و دریافت پیامک می‌توانید برنامه‌های خود برای افزایش آگاهی برند و تعامل با مشتریان را پیاده کنید. از جمله امکانات این زیر سیستم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • ارسال خودکار پیامک بعد از ثبت عملیات‌های مرتبط با فروش
 • ارسال پیام انبوه برای همه مشتریان به‌منظور اعلام تخفیف‌های ویژه
 • تبریک تولد به مشتریان از طریق پیامک

با ارسال پیام‌های آگاهانه و جذاب می‌توانید مشتریان را به سمت خود جذب کرده و وفاداری آن‌ها را افزایش دهید. این زیرسیستم انتخاب بسیار خوبی برای نرم افزار حسابداری فروشگاه لوازم ورزشی به‌منظور جذب بیشتر مشتری‌های وفادار است.

زیرسیستم کالرآیدی سفارش تلفنی؛ ارتقاء کیفیت خدمات به مشتریان

با اضافه کردن زیرسیستم کالرآیدی به نرم افزار می‌توانید اطلاعات تماس‌گیرنده را به‌سرعت مشاهده کنید. به‌این‌ترتیب، مدیریت تماس‌های تلفنی بهتر شده و دریافت سفارش‌های تلفنی سرعت می‌گیرد. امکانات زیرسیستم کالرآیدی سفارش تلفنی عبارت‌اند از:

 • مشاهده نام و شماره تلفن هنگام تماس
 • ثبت فاکتور فروش هنگام تماس مشتری
 • تعریف مشتری ناشناس در لحظه تماس
 • مشاهده فهرست تماس ورودی

با استفاده از زیرسیستم کالرآیدی می‌توانید کیفیت ارائه خدمات و فروش غیرحضوری محصولات خود را افزایش دهید. این کار مانند سرمایه‌گذاری روی کسب‌وکار است که به سود بیشتری در آینده می‌انجامد.

زیرسیستم کالرآیدی؛ ابزاری برای بهبود رضایت مشتری

نرم افزار حسابداری پلاستیک فروشی؛ ابزاری مفید برای مدیریت آسان فروشگاه‌ها

صاحبان فروشگاه‌های ظرف و ظروف و وسایل پلاستیکی با استفاده از نرم افزار دشت همکاران سیستم می‌توانند مدیریت بهتر و فروش بیشتر را تجربه کنند. نرم افزارهای شرکت سپیدار سیستم با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه امور حسابداری، بهترین انتخاب برای مدیران کسب‌وکارها است. برای دریافت مشاوره به‌منظور تهیه نرم افزار موردنیاز خود می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۸۱۰۲۲۰۰۰ در تماس باشید. مشاوران و کارشناسان ما همراه همیشگی شما برای انجام امور مالی هستند.