حسابداری بازرگانی

بسته بازرگانی سپیدار ویژه شرکت‌های بازرگانی


راهنمای مطالعه:

زمانیکه به یک کسب‌وکار فعال در حوزه بازرگانی فکر می‌کنید، اولین واژگانی که به ذهنتان خطور می‌کند چیست؟

واردات و صادرات، ترخیص، بیمه، گمرک؟ و یا …

در شرایطی که حوزه خرید و فروش کالا یا خدمات از سطح کشور خارج و به دو یا چند کشور خلاصه گردد، موضوعات بازرگانی مطرح می‌شود. بازرگانی ساز و کاری است که هسته سرمایه‌داری را تشکیل می‌دهد. هر فردی که به عملیات بازرگانی بپردازد، بازرگان نامیده می‌شود.

فعالیت‌های بازرگانی در سطح بین المللی، به تنهایی انرژی، وقت و هزینه قابل توجهی را به خود اختصاص می‌دهد و عملاً بسیاری از تولیدکنندگان و یا تأمین کنندگان، قادر به انجام این فرآیندها نیستند. بنابراین آنچه در سطح وسیعی از فعالیت‌ها موثر واقع می‌شود، مدیریت بهینه امور مختلف بازرگانی است.

نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار ویژه شرکت‌های بازرگانی

شرکت‌های وارد کننده بایستی اشراف کافی به قوانین و مقررات صادرات و واردات به کشور داشته باشند. در ابتدای امر، تولیدکننده، بازرگان، شرکت واردات یا خریدار بنا به دلایل و شرایطی که دارد، نیازی را در بازار احساس می‌کند و متوجه می‌شود که می‌تواند با استفاده از روابط یا با استفاده از مشتری‌های خود کالای مدنظر را به بازار موجود وارد و از منافع آن بهره ببرد.

حال تصور کنید در یک شرکت کوچک و متوسط با تعداد کارمندان کمتر نسبت به شرکت‌های بزرگ، مدیریت تمامی فرآیندها به تنهایی بسیار دشوار به نظر می‌آید.

بنابراین می‌توان گفت یک شرکت بازرگانی در کنار سایر امور مهم، نیاز به یک سیستم اتوماتیک یکپارچه برای مدیریت حساب ها دارد. سیستمی که فرآیند حسابداری بازرگانی همچون انبار داری را تسهیل بخشد، به موجودی کالاها و خواب هر کالا سر و سامان بخشد، همچنین بتواند در صورت کمبود موجودی یک کالا به مدیران، گزارشات لازم را ارائه دهد.

نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار ویژه شرکت‌های بازرگانی

مدیریت هزینه‌ها از دیگر چالش‌های حسابداری بازرگانی است، که به راحتی توسط یک سیستم مالی قدرتمند تحت کنترل قرار می‌گیرد؛ همچنین می‌تواند فروشندگان را سرپرستی و هدایت کند. پورسانت‌ها را محاسبه و حقوق کارمندان را به موقع پرداخت کند.

با توجه به تغییرات قانون مالیات‌های مستقیم در حسابداری بازرگانی، یک سیستم دقیق و قابل اعتماد باید بتواند اظهارنامه مالیاتی منطبق با آخرین اصول را تهیه و به اداره دارایی ارائه دهد.

همچنین انجام بسیاری از کارهای مهم دیگر از جمله پرداختنی‌ها و دریافتنی‌ها، امور قرادادها، حجم واردات و صادرات و گزارشات جامع مدیریتی برای تصمیمات آتی را از دیگر امکانات یک سیستم حسابداری جامع است که مدیران و تصمیم‌گیرندگان سازمان می‌توانند از آن بهره‌مند گردند.

در این حالت مطالعه اندازه بازار مورد نظر و بخش‌بندی بازار و سهم رقبا از بازار، شناخت میزان تقاضا و مصرف و درک ضرورت نیاز مردم به آن کالا پیش از واردات از دیگر کشورها ممکن می‌گردد و با توجه به درآمد و مصرف سرانه می‌توان متوجه شد که مردم به چه اندازه حاضر به پرداخت هزینه برای آن کالای خاص می‌باشند و این امر در کنار برآورد هزینه‌های بازرگانی در حسابداری بازرگانی و واردات کالا نهایتاً منجر به سنجش صحیحی از واردات کالاها و قیمت‌گذاری در بازار رقابتی می‌شود.

نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار ویژه شرکت‌های بازرگانی

حسابداری بازرگانی

مدیریت امور مالی در شرکت‌های بازرگانی باید در حضور فردی باشد که به حسابداری بازرگانی مسلط باشد. حسابداری بازرگانی در حقیقت حرفه‌ای است که فرد حسابدار با کمک آن می‌تواند امور مربوط به شرکت بازرگانی از جمله صادرات و واردات، دریافتی و پرداختی‌ها، مدیریت هزینه بیمه، ترخیص و مالیات، چک و کلر بانکی و صدها موضوع دیگر را مدیریت کند. کسب‌وکارهای امروزی به علت اهمیت سرعت، دقت و کیفیت؛ به یک سیستم سریع, دقیق و جامع نیاز دارند تا در کنار رقبا در بازار کار بمانند و سرآمد باشند. نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار ویژه شرکت‌های بازرگانی

بسته بازرگانی سپیدار

«بسته بازرگانی سپیدار»، کنترل موجودی انبار و محاسبه‌ی سود و زیان کالا را برای شما ساده می‌کند؛ با آگاهی از میزان و زمان سفارش هر کالا، می‌توانید کنترل دقیق‌تری بر موجودی انبار داشته باشید؛ هم‌چنین با آگاهی از کالاهای پرفروش و محاسبه‌ی سود به تفکیک هر کالا، می‌توانید کالاهای پرسود را شناسایی کنید و میزان سود شرکت را افزایش دهید. این بسته با 5 سیستم حسابداری بازرگانی، شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، مشتریان و فروش، تامین کنندگان و انبار، حقوق و دستمزد، پاسخگوی شرکت‌های بازرگانی کوچک و متوسط است.

چرا بسته بازرگانی سپیدار؟

 • با امکان ثبت نقطه سفارش و حداکثر موجودی کالاها، کمبود موجودی و خواب کالا در انبار را مدیریت می‌کنید.
 • با امکان گزارش سود و زیان به تفکیک هر کالا، کالاهای پرسود خود را شناسایی کنید.
 • با امکان تهیه‌ی صورت حساب طرف مقابل در هر لحظه، ارتباط شفاهی بین خود و مشتریان ایجاد می‌کنید.
 • با محاسبه‌ی خودکار پورسانت فروشنده‌ها به هنگام صدور فاکتور، مدیریت حساب فروشنده‌هایتان آسان‌تر می‌شود.
 • با امکان ثبت تمام عملیات مربوط به چک‌های دریافتی و پرداختی، تمام دریافت‌ها و پرداخت‌های خود را مدیریت می‌کنید.

بسته بازرگانی سپیدار به شما کمک می‌کند

 • کالاها را با مالیات و عوارض مربوطه تعریف و محل قرارگیری کالاها در هر انبار را تعیین کنید.
 • با ثبت رسید خرید، ورود کالا به انبار را ثبت و وجه آن را پرداخت کنید.
 • سقف اعتبار برای هر مشتری و مدل‌های مختلف محاسبه پورسانت فروشنده‌ها را تعیین کنید.
 • با ثبت اعلامیه قیمت، قیمت‌های مختلف فروش هر کالا را مشخص کنید.
 • به سادگی فاکتور فروش کالاها را ثبت و سند حسابداری را صادر کنید.
 • پس از ثبت فاکتور فروش، خروج خودکار کالا از انبار را انجام دهید و وجه نقد آن را دریافت کنید.

نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار ویژه شرکت‌های بازرگانی

سایر امکانات سپیدار

 • کدینگ پیش فرض بازرگانی
 • دریافت و پرداخت از طریق چک، حواله، وجه نقد و دستگاه کارت خوان
 • چاپ چک و کلر بانک
 • تهیه مغایرت بانکی خودکار برای هر حساب
 • تهیه گزارش آخرین وضعیت چک‌های دریافتنی و پرداختنی
 • اطلاع رسانی مانده حساب مشتریان از طریق پیامک، در دوره‌های زمانی مشخص
 • انجام عملیات پرحجم پایان سال مالی به شکل خودکار و ساده
 • استفاده از گزارش‌های روزانه و تجمیعی برای ثبت دفاتر قانونی
 • تهیه‌ی فایل خرید و فروش فصلی و مالیات بر ارزش ازوده مطابق با آخرین فرمت مورد تایید دارایی
 • تهیه فایل‌های قانونی بیمه تامین اجتماعی و مالیات حقوق پرسنل
 • تهیه صورت‌های مالی مانند ترازنامه، سود و زیان و …

تجربه‌ی مشتریان از کار با بسته بازرگانی سپیدار

نمایندگی مدیران خودرو سونیا قاسمی؛ مدیر مالی امکانات منحصربه‌فرد سیستمی، هم‌چون محاسبه‌ی دقیق ارزش افزوده، قابلیت تفکیک کالا به گروه، کارکرد آسان، گزارش‌گیری مناسب، هم‌چنین بیش‌ترین نزدیکی به استانداردها و قوانین حسابداری، از جمله دلایلی بود که نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار را برای انجام امور مالی ارجح بدانیم. نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار ویژه شرکت‌های بازرگانی کاشی و سرامیک پاسارگارد حمیدرضا مهربانی؛ مدیر مالی با توجه به گستردگی فعالیت کاشی و سرامیک پاسارگاد در چند شهر بزرگ ایران، ضرورت وجود یک نرم‌افزار یکپارچه برای ارائه‌ی دقیق و سریع گزارش‌های استاندارد، بسیار احساس می‌شد. نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار این چالش را برای شرکت ما به‌خوبی حل کرد. نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار ویژه شرکت‌های بازرگانی آسان شایان حسین غفوریان؛ مدیر مالی از نظر ما ارائه‌ی گزارش‌های تحلیلی فروش، امکان گروه‌بندی کالاها به‌شکل ترکیبی و محاسبه‌ی پورسانت فروشندگان، از جمله مزایای نرم‌ افزار حسابداری شرکتی سپیدار همکاران سیستم است. نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار ویژه شرکت‌های بازرگانی دیزل موتور باختر محیا بیگی؛ کارشناس حسابداری به‌دلیل ضرورت محاسبه‌ی حقوق و دستمزد پرسنل، تعیین موجودی انبار و بهای تمام شده‌ی هر واحد کالای وارداتی، نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار را انتخاب کردیم و از آن بسیار راضی هستیم. نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار ویژه شرکت‌های بازرگانی ایمن تصویر ردکا محمد قیصری؛ مدیر مالی محاسبه‌ی سود و زیان به تفکیک کالا و ارائه‌ی گزارش‌های دقیق و جامع در سپیدار، در رفع چالش‌های مالی کمک فراوانی به ما کرده است. نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار ویژه شرکت‌های بازرگانی پایا سابین کیسان سعید احمدی؛ مدیر عامل بحث مالیات از مهم‌ترین موضوعات یک شرکت بازرگانی است و برای دریافت گزارش‌های مورد تایید اداره‌ی مالیات، نرم‌افزار حسابداری سپیدار را پیشنهاد می‌کنیم. نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار ویژه شرکت‌های بازرگانی

کــــــــلام آخــــــــر… مدیریت سیستمی امور دیگر موضوعی نیست که بتوان از آن غفلت کرد. هر آنچه امروز اهمیت دارد اگر لحظه‌ای از آن درنگ کرد به معنای جا ماندن در بازار بسیار رقابتی است. فعالیت بازرگانی نیز؛ دیگر موضوعی نیست که انحصاراً متعلق به شما باشد. رقابت در این بخش از بازار نیاز به اولویت بخشیدن به سرعت و کیفیت کارها دارد. اگر شما مالک یک شرکت بازرگانی هستید، مدیریت مالی شرکت خود را به سپیدار بسپارید. برای مشاهده دموی رایگان بسته بازرگانی سپیدار همکاران سیستم، کافی‌ست بر روی لینک زیر کلیک کنید و اطلاعات خود را در فرم دمو تکمیل نمایید.

دریافت دموی رایگان