نسخه 3.6.4 دشت منتشر شد

آپدیت جدید دشت

نسخه 3.6.4 دشت در باشگاه مشتریان سپیدار سیستم منتشر شد. مشتریان نرم‌افزار دشت می‌توانند با به‌روزرسانی از تمامی این امکانات بهره‌مند شوند. تغییرات این نسخه به شرح زیر است: مشتریان گرامی می‌توانند برای دریافت نسخه جدید و به‌روزرسانی نرم‌افزار به باشگاه مشتریان مراجعه کنند.

نسخه 3.6.3 دشت منتشر شد

به روزرسانی نرم افزار دشت

بنابر نیاز و درخواست مشتریان در نسخه جدید نرم افزار دشت تغییراتی صورت گرفته است. مهمترین تغییرات را باهم بررسی خواهیم کرد: مشتریان سپیدار می‌توانند برای دریافت نسخه جدید و به‌روزرسانی نرم‌افزار به باشگاه مشتریان مراجعه کنند.

نسخه 3/6/2 دشت منتشر شد

نسخه 3/6/2 دشت منتشر شد

نسخه 3/6/2 دشت با امکانات و تغییرات جدیدی در باشگاه مشتریان منتشر شد. این امکانات عبارت است از: مشتریان محترم می‌توانند برای دریافت نسخه جدید و به‌روزرسانی نرم‌افزار به باشگاه مشتریان مراجعه کنند.

نسخه 3/6/1 دشت منتشر شد

نسخه 3/6/1 دشت منتشر شد

نسخه 3.6.1 دشت به درخواست مشتریان محترم منتشر شد. این به‌روزرسانی، یک گام مهم به سوی بهبود عملکرد و کارایی نرم‌افزار برداشته است. نسخه جدید دشت با  امکانات و تغییرات زیر در کلاب مشتریان منتشر شد:

تغییرات سامانه مودیان در نسخه 5.9.2

تغییرات سامانه مودیان در نسخه 5.9.2

در نسخه 5.9.2  دو تغییر مهم در بخش سامانه مودیان اتفاق افتاده است که در این مقاله به بررسی این دو تغییر می‌پردازیم: 1 – امکان کپی کردن شناسه منحصر به فرد مالیاتی در فهرست صورت حساب های سامانه مودیان میتوانید در فهرست صورت حساب سامانه مودیان ، صورت حساب مورد نظر را انتخاب و …
ادامه مطلب ←

نسخه 3/5/8 دشت منتشر شد

نسخه 3/5/8 دشت منتشر شد

نسخه 3.5.8 دشت به درخواست مشتریان محترم منتشر شد. این به‌روزرسانی جدید، یک گام مهم به سوی بهبود عملکرد و کارایی نرم افزار برداشته است. نسخه جدید دشت با تغییرات زیر در کلاب مشتریان منتشر شد:

نسخه 3/5/7 دشت منتشر شد

نسخه 3/5/7 دشت منتشر شد

نسخه جدید نرم‌افزار دشت به درخواست مشتریان محترم منتشر شد. این به‌روزرسانی جدید، یک گام مهم به سوی بهبود عملکرد و کارایی نرم افزار برداشته است. دشت با تغییرات زیر در کلاب مشتریان منتشر شد:

نسخه 3/5/3 نرم‌افزار دشت منتشر شد

نسخه 3/5/3 نرم‌افزار دشت منتشر شد

نسخه جدید نرم‌افزار دشت به درخواست مشتریان محترم منتشر شد. انتظار می‌رود مشتریان محترم دشت با به‌روزرسانی جدید، نگاهی دقیق‌تر به کسب‌وکارشان داشته باشند و سودآوری بیشتر را تجربه کنند. از ویژگی‌های اضافه شده به این نسخه: مشتریان محترم برای دریافت نسخه جدید و به‌روزرسانی نرم‌افزار به باشگاه مشتریان مراجعه کنند.

نسخه 3.5.2 نرم افزار دشت همکاران سیستم

نسخه 3.5.2 نرم افزار دشت همکاران سیستم

نسخه 3.5.2 نرم افزار دشت همکاران سیستم با تغییرات زیر منتشر شد برای بروز رسانی می‌توانید به باشگاه مشتریان مراجعه نمایید.