حضور مدیرعامل سپیدارسیستم در نشست خبری “یک دیدار، یک عرضه”

فرابورس ایران چهارشنبه 17 دی‌ماه شاهد انجام نوزدهمین عرضه اولیه سهام از ابتدای امسال در این رکن بازار سرمایه بود. از این رو مدیرعامل شرکت سپیدار سیستم آسیا با حضور در نشست خبری “یک دیدار، یک عرضه” در آستانه عرضه 15 درصد از سهام این شرکت در بازار دوم، درباره محصولات و خدمات این شرکت عضو گروه همکاران سیستم توضیحاتی ارائه کرد.

حمیدرضا رنجبری، مدیر عامل سپیدار سیستم آسیا

به گزارش مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، حمیدرضا رنجبری با اشاره به اینکه بیش از یک دهه از فعالیت شرکت سپیدار سیستم آسیا می‌گذرد، گفت: این شرکت روی تحلیل و تولید نرم‌افزارهای سازمانی ویژه شرکت‌ها و اصناف فعالیت می‌کند و خوشبختانه در یک دهه گذشته فعالیت خود را روی این حوزه تقویت کرده است. به گفته مدیرعامل سپیدار سیستم آسیا با برنامه‌ریزی‌های دقیق مدیران مجموعه و همراهی شبکه گسترده‌ای از نمایندگان در سراسر کشور، این شرکت با اقبال خوبی در حوزه نرم‌افزارها در سراسر کشور روبه‌رو است.

او با بیان اینکه شرکت سپیدار سیستم پشتوانه خوبی از جانب شرکت همکاران سیستم دارد، افزود: از سنوات گذشته شرکت همکاران سیستم در حوزه نرم‌افزارهای مختلف مورد نیاز شرکت‌های بزرگ فعالیت داشته و در حوزه شرکت‌های کوچک ما با خلایی روبه‌رو بودیم که سپیدار سیستم فعالیت خود را در این حوزه متمرکز کرد.

رنجبری با اعلام اینکه در حال حاضر بیش از 40 هزار مشتری در سراسر کشور از محصولات سپیدار سیستم استفاده می‌کنند، ادامه داد: این موضوع فرصت بسیار خوبی را برای شرکت‌های کوچک فراهم کرده است تا با بهره‌مندی از نرم‌افزارهای این مجموعه بهره‌وری خود را افزایش دهند و با خروجی نرم‌افزارهای مورد استفاده، شاهد اتخاذ تصمیمات بهتری در فرایندهای کاری خود باشند.

مدیرعامل سیپدار سیستم آسیا همچنین عنوان کرد که طیف دیگری از جامعه مخاطبان نرم‌‌افزارهای این شرکت، اصناف به شمار می‌روند که دارای تنوع زیادی در سراسر کشور هستند و محصولی که برای این دسته تولید و عرضه می‌شود با برند «دشت» شناخته می‌شود. به گفته رنجبری نرم‌افزارهای اصناف و فروشگاه‌ها با برند دشت طی 5 سال گذشته در جایگاه خوبی در بازار مصرف قرار گرفته‌اند و امروز بخش مهم و مناسبی از بازار در حوزه نرم‌افزار حسابداری شرکت‌ها و فروشگاه‌ها در اختیار سپیدار سیستم آسیا است.

او با بیان اینکه شرکت سپیدار سیستم برنامه‌ریزی‌های مفیدی برای آینده در دستور کار دارد، اظهار کرد: ما درصدد هستیم تا با استفاده از تکنولوژی‌های روز، محصولات جدیدی را نیز متناسب با نیاز مشتریان در بخش‌هایی که بازار خاموش قلمداد می‌شوند و محصولی برای آن‌ها ارائه نشده است، وارد بازار کنیم تا در چند سال آینده در حوزه نرم‌افزارهای شرکتی و فروشگاهی همچنان به عنوان رهبر بازار باقی بمانیم.

رنجبری همچنین به فعالیت شرکت سپیدار سیستم آسیا در حوزه آموزش اشاره کرد و در این باره گفت: در حوزه آموزش فعالیت‌های گسترده‌ای داریم تا جامعه مخاطبان خود را با محصولات سپیدار سیستم به خوبی آشنا کنیم و مشتریان بتوانند با سرعت و سهولت بیشتری برای خریداری نرم‌افزارهای شرکت اقدام کنند؛ در این بخش بیش از یکصدهزار علاقه‌مند و دانش‌پذیر از سراسر کشور از آموزش‌های شرکت بهره‌مند می‌شوند.

رنجبری در پایان عنوان کرد که علاوه بر عرضه 15 درصد از سهام شرکت سپیدار سیستم آسیا در جریان عرضه اولیه این شرکت همچنین متعهد است که تا سه ماه آینده نیز 10 درصد دیگر از سهام را از طریق فرابورس به فروش برساند. لازم به ذکر است امروز چهارشنبه 17 دی‌ماه 15 درصد از سهام شرکت سپیدار سیستم آسیا به تعداد 30 میلیون سهم از طریق کارگزاری مفید به عنوان کارگزار عرضه‌کننده برای نخستین‌بار عرضه شد. در این عرضه اولیه تعداد سهام قابل عرضه به عموم خریداران 26 میلیون سهم و مابقی به صدوق‌های سرمایه‌گذاری تخصیص یافت. همچنین دامنه قیمت در ثبت سفارش این سهم از 38 هزار ریال تا 39 هزار و 800 ریال در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق این لینک فیلم این رویداد را مشاهده نمایند.

منبع خبر: مدیریت ارتباطات فرابورس ایران

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *