نرم افزار حسابداری

آزمون گواهینامه عمومی سپیدار

آزمون گواهینامه عمومی سپیدار

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه نمایندگان و دانش پذیران سپیدار در سراسر کشور می‌رساند، آزمون عمومی آنلاین سپیدار در تاریخ ۱۳ آبان ۹۸ روز دوشنبه از ساعت ۱۱۶لی ۱۷ برگزار می شود.

سمینار اظهارنامه مالیاتی ۹۸ در تهران برگزار شد

اظهارنامه اشخاص حقوقی

سمینار نحوه تهیه و تکمیل اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی در تاریخ با رویکرد افزایش سطح آگاهی کارفرمایان، حسابداران و مدیران مالی با بررسی آخرین بخشنامه های سازمان امور مالیاتی کشور برگزار شد.

دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان توسط سپیدار سیستم

تندیس حمایت از حقوق مصرف کننده

هجدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، با حضور مسئولان کشوری، نمایندگان جامعه مصرف‌کنندگان و جمعی از صاحبان صنایع و فعالان اقتصادی در محل سالن کنفرانس شرکت نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد. در این همایش ۹۱ شرکت  از ۵۴۵ شرکت متقاضی، به عنوان شرکت‌های منتخب دریافت …
ادامه مطلب ←

نوروز یعنی…

تبریک نوروز 98

  بهار نویدبخش فصلی نو و آغازی دوباره است. پشت‌سرگذاشتن یک سال دیگر و به استقبال روزهای جدید رفتن. نوروز برای هرفردی تداعی‌گر یک تصویری است. سفره هفت‌سین، مهمانی‌های کوچک خانوادگی، پذیرفتن تغییرات و گرفتن تصمیمات جدید. نوروز برای شما چه تعریفی دارد؟ حس و حالتان را از نوروز برای ما در زیر این ویدیو، …
ادامه مطلب ←

همکاری سپیدار و مکتب‌خونه

آموزش نرم افزار سپیدار در مکتبخونه

واحد آموزش سپیدارسیستم با توجه به گسترش خدمات آموزشی به مشتریان، دانشجویان و سایر مخاطبین علاقه مند و با توجه به درخواست های فراوان از سوی مشتریان و دانشجویان جهت فراگیری دانش حسابداری بصورت کاربردی و همراه با نرم افزار سپیدار، دوره ای جدید با مشارکت مجموعه مکتب خونه (بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی در ایران) تهیه نموده است .

سال ۹۸ را حساب‌شده آغاز کنید

تخفیف نوروزی سپیدارسیستم

سپیدار سیستم به مناسبت فرارسیدن سال نو، تا ۲۵ درصد تخفیف نوروزی نرم‌افزار مالی شرکتی سپیدار را از تاریخ ۸ الی ۲۰ اسفند ارائه می‌‌کند.

رادیو مالی سپیدار سیستم منتشر شد

رادیو مالی سپیدار سیستم

رادیومالی سپیدار سیستم با ارائه سری فایل‌های صوتیِ مرتبط با حوزه حسابداری و مدیریت کسب‌وکار در دو قالب اپلیکیشن و وبسایت راه‌اندازی شد. هم‌اکنون قسمت‌های اول تا سوم پادکست‌های رادیو مالی با محوریت موضوعی مالیات اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه گردیده است.

رونمایی از نسخه‌های جدید نرم‌افزار دشت همکاران سیستم

رونمایی از نسخه‌های جدید نرم‌افزار دشت همکاران سیستم

نسخه‌های جدید نرم‌افزار دشت همکاران سیستم در تاریخ ۸ بهمن ۱۳۹۷ به بازار عرضه شد. در مراسمی که در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد؛ ۲۰۰ نفر از مدیران ارشد اتحادیه‌ها، اصناف، شرکت‌های سخت‌افزاری و شرکت‌های پرداخت الکترونیک حضور یافتند.