نرم افزار حسابداری
چرا شما به نرم افزار فروشگاهی نیاز دارید

چرا شما نیاز به نرم افزار فروشگاهی دارید ؟


در کارهای خرده فروشی بزرگترین سرمایه استفاده از یک سیستم فروش مطلوب است و باید بتوان اطمینان حاصل کرد که کلیه امور به سرعت و با بازدهی بالا انجام می‌شود. امروزه شما به منظور حفظ برتری با در نظر گرفتن سطح بالای رقابت در افق کارهای خرده فروشی به یک نرم افزار فروشگاهی نیاز دارید و این سیستم به شما کمک خواهد کرد تا تجارت شما در مسیر درست خود حرکت کند.

  1. این روش زمان را برای شما ذخیره می‌کند
   • به فرآیند پرداخت سرعت دهید – فقط اسکن کنید و در کیسه بگذارید.
   • کلیه اجناس بارکد دار را می توان به سادگی بارکد زد و اسکن کرد. همچنین شما می‎توانید به دلخواه در هر نقطه از فروشگاه خود وجوه پرداختی را دریافت کنید. فقط به یک نرم افزار فروشگاهی که بتواند به POS کارتخوان متصل شود نیاز دارید و پس از آن شما آماده رفتن خواهید بود.
   • به کار مدیریت سرعت دهید – در زمانی که سیستم شما به دستگاه بارکد خوان مجهز باشد. شما دیگر در زمان روبه رو شدن با چند مورد مختلف در ابتدای فروش سر در گم نخواهید شد. این سیستم به طور خودکار مبالغ مورد نظر را کسر نموده و دیگر نیازی نیست شما این کار را به صورت دستی انجام دهید.
   • دیگر نیاز نیست جزئیات رسیدها را بررسی کنید – در صورت استفاده از این روش می‌توانید با یک سرچ ساده معامله مورد نظر را بیابید و به هیچ عنوان مهم نیست که این معامله چقدر قدیمی یا جدید بوده است.
  2. شما همواره از روند کار خود آگاه خواهید بود
   • زارش دقیقه به دقیقه از فروش – اعداد دروغ نمی‌گویند. از میزان فروش و مسیر کسب خود مطلع شوید.
   • زمان بندی دقیق گردش مالی – با زمان بندی و مدیریت دقیق، سیستم مورد نظر روند کاهش میزان موجودی را با ارائه کامل گردش‌های مالی و پیگیری آن بر اساس مشتریان به شما گزارش می‌دهد.
   • بهترین و بدترین را شناسایی کنید – آیا می‌خواهید بدانید کدامیک از فروشندگان شما عملکرد بهتری داشته و بیشتر کالا می‌فروشند؟

سیستم دشت

   • با برخورداری از قابلیت ارائه گزارش های مختلف و جامع می تواند کلیه اطلاعات مورد نظر را به شما ارائه کند.
  1. مدیریت دقیق ارتباط با مشتری
   • اطلاعات مشتری را به روز رسانی کنید – شما می‌توانید رسید هر مشتری را به او ایمیل نمایید و در این شرایط به روز رسانی اطلاعات از این ساده‌تر امکان پذیر نیست. شما همچنین می‌توانید فروش متعارف و یا فوق العاده را نیز به آنها ایمیل کنید.
  2. بسیار مطلوب به نظر می‌رسد
   • فروشگاه‌های مجهز به سیستم‌های مالی– سیستم‌های فروشگاهی به سرعت در حال جایگزین شدن با سیستم‌های بزرگ و سنگین هستند. استفاده از این سیستم، دشت، به دلیل اینکه برای نصب آن شما دیگر به یک سرور خاص نیاز نخواهید داشت همچنین وجود محیط ساده و قابل دسترس، کار با آن را بسیار راحت نموده است.
  3. از این مرحله به بعد دیگر همه چیز به شما بستگی دارد

ابتکار عمل در دست خود شماست. اگر شما قصد دارید تا یک نرم افزار فروشگاهی تهیه کنید سیستم مورد نظر باید از کلیه قابلیت‌های مذکور و برخی قابلیت‌های دیگر برخوردار باشد. ابتدا از محدود نبودن خدمات نرم افزار فروشگاهی خریداری شده در کار خود و یا عدم ایجاد تاثیرات منفی در فروشگاه خود اطمینان حاصل نمایید. همچنین بررسی کنید تا پول شما بیهوده برای تهیه و راه اندازی سیستم های فروشگاهی قدیمی و ناکارآمد در محل فروشگاه صرف نشود

مجموعه این مطالب بیانگر آن است که با استفاده از تکنولوژی روز می‌توان اطلاعات خود را در دیگر مکان‌ها حفظ کرده و این کار بهتر از نشستن پشت میز دفتر کار و در انتظار اتفاقات ناگوار بودن است.

  استفاده از راهکارهای مشکل گشا در هر کاری به ویژه در کارهای کوچک مطلوب بوده و شما با استفاده از آن منافع مالی بیشتری کسب می‌کنید. بنابراین پیش از استفاده از هر سیستمی ابتدا نرم افزار مورد نظر را بررسی کرده و از عملکرد مطلوب آن در کار خرده فروشی اطمینان حاصل نمایید.