نرم افزار حسابداری تهیه غذا

نرم افزار حسابداری تهیه غذا


با داشتن نرم افزار مالی مناسب، حساب و کتاب‌های خود را ساده‌تر کنید! با تغییراتی که در محیط کسب و کاری در سال‌های اخیر رخ داده است، دیگر مانند گذشته لازم نیست همه حساب و کتاب‌های خود را به صورت دستی انجام دهید. در دنیای جدید کسب و کارها نمی‌توانید با روش‌های قدیمی به سود دهی برسید و نیاز دارید تا از روش‌های جدیدی مانند نرم افزارهای حسابداری تهیه غذا استفاده کنید.

تهیه غذا، کترینگ و آشپزخانه جزو مشاغل پر کاربرد و پرطرفدار امروزی هستند که روزانه با صدها مشتری در ارتباط‌اند. در طول روز انواع مختلفی از غذاها سرو می‌شود که همه آن‌ها نیاز به فاکتورهای اختصاصی دارند. بنابراین اگر نگوییم که با روش‌های قدیمی اداره یک تهیه غذا غیر ممکن است، حداقل کاری بسیار سخت، پرهزینه و زمانبر خواهد بود. خوش بختانه با کمک نرم افزار حسابداری تهیه غذا همه چیز برای شما ساده‌تر خواهد شد و به راحتی می‌توانید محتویات انبار، غذاهای موجود، فاکتورهای اختصاصی و حتی بازاریابی را با کمک این نرم افزار انجام دهید. تا پایان این مقاله همراه سپیدار سیستم باشید تا با نرم افزار حسابدرای تهیه غذا و آشپزخانه‌ها آشنا شویم.

مدیریت تهیه غذا و رستوران با نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابدرای تهیه غذا، ابزاری که همه کارها را برای شما انجام می‌دهد!

تهیه غذا، کترینگ و آسپزخانه ها جزو کسب و کارهای سنتی ایران هستند که رقابت زیادی بین آن‌ها برای جلب اعتماد مخاطبان وجود دارد. از طرفی به دلیل حجم بالای خدمات، محصولات و خریداران، مدیریت حساب‌ها در این کسب و کارها کار بسیار سختی است. نرم افزار حسابداری تهیه غذا با ویژگی‌های منحصر به فرد و استثنایی می‌تواند خیال تمامی صاحبان و مدیران تهیه غذا را راحت کند. با استفاده از این نرم افزار حسابداری پرکاربرد، مدیریت تهیه غذا بسیار آسان‌تر خواهد شد و مشتریان نیز خدمات بهتری دریافت می‌کنند. در نتیجه سود بیشتری نیز نصیب شما می‌شود. در ادامه با ویژگی‌های منحصر به فرد نرم افزار حسابداری تهیه غذا آشنا می‌شویم.

مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار حسابداری تهیه غذا و آشپزخانه

صاحبان تهیه غذا، آشپزخانه و کترینگ ها می‌توانند با استفاده از بهترین نرم افزار حسابداری در کنار بهره مند شدن از ویژگی‌های پرتعداد، نظارت دقیق و سریعی بر کسب و کار خود داشته باشد. در واقع شما هرآنچه برای مدیریت کسب و کار خود نیاز دارید را در نرم افزار حسابداری تهیه غذا پیدا خواهید کرد.

تهیه فاکتورهای اختصاصی، امکان دریافت گزاش های منظم، تعریف و گروهبندی نامحدود غذاها و ارتباط بهتر با مشتریان تنها بخشی از ویژگی‌های نرم افزار حسابداری تهیه غذا است.

نرم افزار حسابداری تهیه غذا برای ثبت سفارش و صدور فاکتور

مدیریت سفارشات و صدور فاکتورهای اختصاصی

یکی از اولین مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری تهیه غذا امکان مدیریت سفارشات و امکان صدور فاکتورهای اختصاصی در سریع‌ترین زمان ممکن است. از آنجایی که تعداد مراجعین تهیه غذا زیاد است، معمولاً هم زمان چندین سفارش مختلف ثبت می‌شوند.

با استفاده از نرم افزار حسابداری تهیه غذا به راحتی می‌توانید همه غذاهای مختلف را به همراه قیمت در نرم افزار تعریف کنید و با یک جستجوی سریع آن‌ها را انتخاب نمایید.

در نتیجه در همان لحظه ثبت سفارش می‌توانید برای مشتریان خود فاکتور صادر کنید. حتی اگر مشتری بیرون بر داشته باشید، امکان ثبت هزینه ارسال نیز در فاکتور نهایی فراهم شده است.

از طرفی ارتباط بین پیشخوان و آشپزخانه اهمیت زیادی در سرعت بخشیدن به کارها دارد. در گذشته و با روش‌های سنتی بعد از گرفتن سفارش باید به صورت دستی به سرآشپز اطلاع داده می‌شد که چه غذاهایی را آماده کند. اما حالا امکان ارتباط مستقیم با دستگاه ثبت سفارش در آشپزخانه فراهم شده است. همچنین با صدور فاکتور سریع سرآشپز می‌تواند مدیریت بهتری در تقسیم وظایف و تهیه غذاها داشته باشد. بنابراین با خرید بهترین نرم افزار حسابداری انجام امور ثبت سفارشات و صدور فاکتور به یک کار سریع و ساده برای شما تبدیل می‌شود.

مدیریت دریافتی‌ها و پرداختی‌ها؛ هزینه‌های خود را مدیریت کنید

نرم افزار حسابداری دشت همکاران سیستم مناسب برای تهیه غذا، آشپزخانه و کترینگ ها، امکان مدیریت دریافتی‌ها از مشتری و بررسی میزان فروش روزانه به همراه بررسی سود و زیان را برای شما امکان پذیر می‌کند. علاوه بر بررسی دریافتی‌ها، امکان مدیریت هزینه‌ها و پراختی ها نیز وجود دارد. شما با کمک این نرم افزار می‌توانید هزینه‌های انبار و خرید مواد اولیه را نیز به راحتی ثبت کنید.

همچنین این نرم افزار یک روش ساده برای مدیریت هزینه‌های دیگری مانند حقوق کارکنان است. حتی می‌توانید مالیات حقوق را نیز با چند کلیک ساده محاسبه کنید. هزینه‌های جاری و ثابت هر کدام بخش ویژه‌ای دارند که کاملاً قابل شخصی سازی هستند. در نتیجه مدیریت دریافتی‌ها و پرداختی‌ها به راحتی آب خوردن خواهد بود.

گزارش گیری منظم، هیچ چیز از دید شما پنهان نخواهد ماند

مدیریت یک کسب و کار مانند تهیه غذا، آشپزخانه و کترینگ نیازمند آگاهی کامل نسبت به وضعیت درآمد و هزینه‌ها است. شما می‌توانید به راحتی با استفاده از گزارشات کاربردی نرم افزار حسابداری تهیه غذا، کسب و کار خود را مدیریت کنید.

گزارش‌هایی مانند ترازنامه، میزان فروش به تفکیک ماه، میزان موجودی انبار، محاسبه حقوق کارکنان و … از جمله گزارشات مهمی هستند که با یک کلیک از طریق نرم افزار حسابداری در اختیار شما قرار می‌گیرند.

این نرم افزارها جنبه عمومی دارند بنابراین کاربردهای بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهند. برای مثال اگر تأمین کننده مواد اولیه سایر تهیه غذاها هستید می‌توانید از این نرم افزار حسابداری به عنوان یک نرم افزار پخش مویرگی نیز استفاده کنید.

ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار حسابداری تهیه غذا

سهولت در استفاده و محیط کاربری ساده، نیازی به دانش حسابداری ندارید

یکی از مشکلات کسب و کارها این است که بسیاری از صاحبان آن‌ها دانش حسابداری ندارند. به همین دلیل انجام امور حسابداری برای آن‌ها سخت می‌شود. اما نکته خوش حال کننده این است که برای استفاده از نرم افزار حسابداری تهیه غذا هیچ نیازی به دانش حسابداری ندارید. محیط کاربری نرم افزار بسیار ساده است بنابراین با پشت سر گذاشتن آموزش‌های تهیه شده توسط سپیدار سیستم به راحتی و با پند روز کار با نرم افزار می‌توانید حسابداری تهیه غذای خود را بر عهده بگیرید.

علاوه بر این، هر زمان که نیاز به آموزش‌های بیشتر یا اطلاعات تخصصی مانند آموزش مالیات داشتید، پشتیبانی سپیدار سیستم از شما حمایت خواهد کرد. بنابراین، نیازی نیست برای کارهای خود یک حسابدار حرفه‌ای استخدام کنید و هزینه‌های جانبی بپردازید.

ارتباط مؤثر با مشتریان و بازارایابی از طریق نرم افزار حسابداری تهیه غذا

معمولاً افرادی که از خدمات یک تهیه غذا یا کترینگ استفاده می‌کنند تمایل زیادی به سفارش مجدد دارند. نرم افزار حسابداری تهیه غذا فرصت ویژه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با ثبت اطلاعات مشتریان، بازاریابی مجدد داشته باشید و مشتریان خود را حفظ کنید. بعد از ورود اطلاعات اولیه مانند نام، نام خانوادگی شماره تماس مشتریان در این نرم افزار می‌توانید از طریق پیامک با آن‌ها در ارتباط باشید. اطلاع رسانی از تخفیف‌ها، ارسال کد تخفیف و همچنین ارائه اطلاعات سفارش ثبت شده می‌تواند راهی برای جلب نظر مشتریان و بازگشت آن‌ها به تهیه غذای شما باشد. همه این موارد به سادگی در نرم افزار حسابداری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نرم افزار حسابداری تهیه غذا، مدیریت کامل رستوران، آشپزخانه و کترینگ

استفاده از نرم افزار حسابداری تهیه غذا امروزه یک گزینه نیست بلکه ضرورتی برای تمامی صاحبان چنین کسب و کارهایی است. انجام امور مالی و حسابداری با این نرم افزار بدون نیاز به دانش تخصصی بسیار ساده و راحت خواهد بود. از طرفی می‌توانید با استفاده از امکانات نرم افزار حسابداری مدیریت کاملی بر تهیه غذای خود داشته باشید. شرکت سپیدار سیستم با ارائه انواع نرم افزارهای تخصصی حسابداری مانند نرم افزار حسابداری شرکتی، فروشگاهی و خدماتی گزینه اول کسب و کارهای ایرانی است. برای تهیه نرم افزار حسابداری تهیه غذا و سایر محصولات سپیدار سیستم می‌توانید با شماره تماس 02181022000 در ارتباط باشید. همکاران ما در پخش پشتیبانی پاسخگوی تمام سؤالات شما خواهند بود و راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند.