سپیدار سیستم، ارائه‌دهنده نرم‌افزارهای جامع و یکپارچه

نرم افزار حسابداری و مالی

سپیدار سیستم با ارائه نرم‌افزار حسابداری در کنار شماست تا به سادگی اما حرفه‌ای امور حسابداری کسب‌وکارتان را مدیریت کنید. نرم‌افزار سپیدار ابری ویژه کسب‌وکارهای متوسط و کوچک به شما کمک می‌کند، از هر زمان و مکانی امور مالی را مدیریت کنید.
نرم‌افزار دشت ویژه فروشگاه‌ها و اصناف به فروشگاه‌داران کمک می‌کند تا علاوه بر ثبت‌وضبط عملیات مالی، سودآوری کسب‌وکارشان را رشد دهند.

نرم افزار حسابداری و مالی
اطلاعیه‌ها
نرم افزار حسابداری ابری

سپیدار ابری | مدیریت مالی از هر مکان و در هر زمان

نرم‌افزار حسابداری ابری و آنلاین سپیدار

سپیدار ابری به شما کمک می‎‌کند در هر زمان و از هر مکان امور حسابداری را پیش ببرید. همچنین برای کار با سپیدار ابری محدود به دسکتاپ یا لپتاپ نیستید و با موبایل و تبلت هم می‌توانید امور مالی را مدیریت کنید.

اطلاعات بیشتر
نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری سپیدار با توجه به نوع فعالیت شرکت‌ها، بسته های سفارش گیری و پخش، بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری را ارائه می‌دهد که هر کدام شامل سیستم‌ها و زیرسیستم‌های مختلف است. نرم افزار سپیدار شامل سیستم‌های مختلفی از جمله حسابداری، دارایی ثابت، مشتریان و فروش، پخش و سفارش‌گیری، دریافت و پرداخت، انبار، حقوق و دستمزد، پیمانکاری، تولید، تردد و سفارشات خارجی است.

نرم افزار حسابداری شرکتی مشاوره خرید قیمت
نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

مدیریت حساب‌ها در فروشگاه‌ها از دغدغه‌های اصلی فروشگاه‌داران است. نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت همکاران سیستم، با ارائه بسته‌های متنوع پاسخگوی نیاز خاص فروشگاه‌ها و اصناف است. نرم‌افزار دشت نرم‌افزاری دقیق و هوشمند برای حساب‌وکتاب‌های فروشگاه و مغازه شما خواهد بود.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی مشاوره خرید قیمت

خدمات آموزشی

کامل‌ترین مرجع آموزش حسابداری، بیمه و مالیات