نرم افزار حسابداری

مسابقات MCL

 

دشت همکاران سیستم در نظر دارد تا برای به منظور شناسایی محل بعدی از شما فروشگاه داران و مدیران مراکز تجاری کمک بگیرید. لطفا از طریق فرم زیر پیشنهاد خود را اعلام فرمایید.

 

 

مسابقات فیفا ویژه فروشگاه‌داران

 MCL (MALLS CHAMPIONS LEAGUE)

توسط تیم دشت همکاران سیستم

بازی های ویدئویی در بین جوانان از طرفداران بیشماری برخوردار است. همه ساله مسابقات این بازی‌ها در سطح های مختلف با هدف جمع کردن علاقه‌مندان این حوزه و ایجاد فضایی جذاب در سراسر جهان، اجرا شده و در کشورمان نیز به صورت کاملا جدی و پرشور دنبال می گردد. اما در دی ماه سال 98 مسابقاتی با مخاطبانی خاص در مرکز تجاری میلاد نور برگزار گردید. مسابقات فیفا MCL(Malls Champions League) با هدف ایجاد ارتباطی صمیمانه و دوستانه بین فروشگاه‌دارن در مراکز تجاری میلادنور و تیم دشت همکاران سیستم به عنوان ارائه دهنده نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی اجرا شد که می‌توان از آن به عنوان گام نخست این مسابقات یاد کرد. همچنین به منظور ارتباط بهتر با شرکت کنندگان و انتشار آخرین اخبار مسابقات یک پیج اینستاگرام اختصاصی به نام MCL_DASHT ایجاد شده است.

در این دوره از مسابقات، که با استقبال زیادی نیز مواجه شد، با بیش از 70 نفر شرکت کننده آغاز گردید که طی 4 روز رقابت فشرده نفرات برتر این مسابقات شناخته شدند که طی آن نفر اول 20000000 ریال، نفردوم 1000000 ریال و نفر سوم 5000000 ریال دریافت نمودند.

مسابقات فیفا ویژه فروشگاه‌داران
استقبال پرشور فروشگاه داران میلادنور از مسابقات MCL
مسابقات Fifa ویژه فروشگاه داران
اهدای جایزه نفر اول مسابقات با حضور آقای ایمن پور مدیر کسب و کار دشت همکاران سیستم و آقای احمدی مدیر مجتمع میلادنور