دوره آنلاین جامع تهیه صورت‌های مالی (برگزار شد)

تمام اطلاعاتی که برای تصمیم‌گیری ذی‌نفعان به کار می‌رود، در صورت‌های مالی اساسی منعکس نمی‌شود، بلکه در غالب یادداشت‌های توضیحی ارائه می‌شوند؛ معمولا در این یادداشت‌ها اطلاعات مهمی از جمله اهم رویه‌های حسابداری و مبنای تهیه صورت‌های مالی قید می‌شوند. آقای دکتر سید محمد باقرآبادی، رئیس انجمن حسابداران خبره، درباره کاربرد و نحوه تهیه یادداشت‌های توضیحی صحبت خواهند کرد.

تجزیه‌ و تحلیل:

تحلیل‌گران صورت‌های مالی سعی می‌کنند شاخص‌هایی مانند وضعیت سودآوری، ریسک مالی، وضعیت تولید و فروش و وضعیت بدهی شرکت را بررسی کنند تا بر اساس آن بتوانند تصمیمات مناسبی را بگیرند. آقای دکتر امیر ابراهیم‌زاده در کنار ما خواهند بود تا درباره فرایندها و نکات تحلیل صورت‌های مالی دانش و تجربه خودشان را با شرکت‌کنندگان در وبینار در میان بگذارند.

صورت‌ وضعیت مالی:

صورت‌ وضعیت مالی که قبلاً به نام ترازنامه شناخته می‌شد، تصویری از دارایی‌ها و بدهی‌های شرکت را در یک زمان مشخص نشان می‌دهد. آقای دکتر محمود آل حبیب در این وبینار درباره تغییراتی که در منعکس کردن اطلاعات صورت‌ وضعیت مالیاتی ایجاد شده و همچنین نحوه تهیه آن صحبت می‌کنند.

صورت سود و زیان جامع:

صورت سود و زیان جامع گزارشی است که هزینه‌ها و درآمدهای تحقق نیافته را علاوه بر موارد تحقق یافته ارائه می‌کند. دکتر الهام حمیدی، دبیر کمیته تدوین استانداردهای حسابداری، درباره تهیه این صورت و استانداردهای حسابداری که در تهیه آن باید رعایت شوند نکات کاربردی ای را ارائه خواهند کرد.

.companies-map ,button.button.expanded {display:none!important;}

شروع رویداد: - تیرماه 1402
پایان رویداد: - مردادماه 1402

آدرس : این رویداد بصورت آنلاین برگزار می‌شود.

دسته‌بندی‌ها:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *