درخواست دموی نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

 

دموی نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، نرم افزاری ویژه کسب و کارهای کوچک و متوسط است که برای شرکت های بازرگانی،تولیدی،خدماتی و پیمانکاری بسته های نرم افزاری ویژه‌ای دارد.

ارائه دمو، فرآیندی‌ است که امکان آشنایی بیشتر با محیط و امکانات انواع بسته‌های سپیدار را ایجاد می‌کند. بدین منظور روش‌های مختلفی در نظر گرفته شده است تا شما عزیزان بتوانید با توجه به نیاز کسب و کارتان با نرم افزار سپیدار همکاران سیستم آشنا شوید.
دموی حضوری: در این روش، پس از تکمیل فرم، کارشناسان سپیدارسیستم با شما تماس می‌گیرند و بعد از هماهنگی‌های اولیه، در محل شما امکانات نرم افزار را معرفی خواهند کرد.
دموی آنلاین: در روش دموی آنلاین سپیدار، پس از تکمیل فرم، کارشناسان سپیدار با شما تماس خواهند گرفت و به صورت آنلاین امکانات نرم افزار حسابداری سپیدار را به شما معرفی و امکان استفاده از نرم افزار برای ساعتی مشخص را فراهم خواهند کرد.
دریافت کاتالوگ: شما با انتخاب این گزینه، به کاتالوگ های سپیدار دسترسی خواهید داشت که می توانید با دانلود و مطالعه آن‌ها با امکانات نرم افزار آشنا شوید.
خدمات و محصولات آموزشی: جهت آشنایی با نرم افزار مالی سپیدار و خرید نسخه آموزشی می توانید این گزینه را انتخاب نمایید تا کارشناسان سپیدار شما را راهنمایی نمایند.