نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه اینترنتی

نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه اینترنتی

افزونه حسابداری ووکامرس: اتصال نرم افزار حسابداری به سایت

با گسترش فروشگاه‌های اینترنتی و افزایش تراکنش‌های بانکی، تغییرات بسیاری در عملیات خریدوفروش و ثبت این فرایند ایجاد شد. در ابتدا این مراحل به‌سختی انجام می‌شد و حسابداران باید هر بار باید تمامی فاکتورهای فروشگاه اینترنتی را به‌صورت دستی وارد نرم افزار حسابداری و انبارداری می‌کردند. این امر بسیار زمان بر بود و احتمال خطای انسانی نیز در آن زیاد بود. در ضمن آن‌ها باید پس از ورود هر فاکتور فروش یا خرید به سیستم حسابداری و انبارداری، موجودی جدید را از نرم افزار گرفته و در فروشگاه اینترنتی به‌صورت دستی وارد می‌کردند. اما با واردشدن نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه اینترنتی، تمامی این عملیات مالی به‌راحتی انجام شد و حسابداران بابت حجم بالای فروش اینترنتی هیچ‌گونه نگرانی ندارند. با کمک این نرم افزار نیازی به جابه‌جا کردن فاکتورها بین هر دو سیستم نیست و در ضمن نیازی به استعلام موجودی کالاها در انبار نیست.

افزونه حسابداری ووکامرس چیست؟

همان‌طور که می‌دانید ساختن یک سایت برای فروشگاه اینترنتی، یکی از نیازهای مهم کسب‌وکارها امروزی است. اما سؤالی که مطرح می‌شود این است که افزونه حسابداری ووکامرس چیست؟ ووکامرس یک افزونه باری سایت‌های وردپرسی است که از طریق آن می‌توانند امکانات بسیار خوبی را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهند. این افزونه که به شکل رایگان عرضه شده است، به شما امکان فروش محصولات و ارائه خدماتتان در بستر وردپرس را می‌دهد.

در صورتی که شما از این افزونه استفاده کنید، کالا و خدمتتان به‌راحتی در اختیار مشتریانتان قرار می‌گیرد و فروش شما را راحت می‌کند. شما می‌توانید فروشگاه آنلاین خود را به‌سادگی مدیریت کنید و محصولات خود را بدون محدودیت زمانی و مکانی در اختیار مشتریان خود قرار دهید. در ضمن با اطلاعاتی که از محصول خود ارائه می‌کنید، آن‌ها را در انتخاب و خرید راحت‌تر راهنمایی می‌نمایید.

آمارها نشان می‌دهد که تعداد زیادی از فروشگاه‌های اینترنتی در سراسر دنیا با کمک این افزونه طراحی شده است و این موضوع بیانگر آن است که استفاده و تجربه کاربری بسیار خوبی داشته است. همچنین افزونه حسابداری ووکامرس دارای قالب‌های متعددی است که بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

به این ترتیب شما با کمک این افزونه حسابداری می‌توانید سایت خود را به یک سایت فروشگاهی با قابلیت‌های فراوان تبدیل کنید. همچنین افزونه ووکامرس به شکلی طراحی شده است که امکان هرگونه تغییری را در آن دارید و می‌توانید نیازها و اولویت‌های فروشگاه خود را به آن اضافه کنید. البته اگر قصد تغییر در افزونه متن باز ووکامرس را دارید باید تا حدودی با زبان برنامه‌نویسی php داشته باشید تا بتوانید این افزونه را توسعه دهید و قابلیت‌های زیادی را به فروشگاه اینترنتی‌تان اضافه کنید.

اتصال نرم افزار حسابداری به سایت چه مزایای دارد؟

حتماً شما هم می‌دانید که امروزه داشتن فروشگاهی آنلاین و 24 ساعته، یک مزیت و نیاز اساسی برای کسب‌وکاری محسوب می‌شود. اگر تا الان نسبت به تهیه یک فروشگاه آنلاین اقدام نکردید، حتماً مشتریان زیادی را از دست داده‌اید و باید هرچه زودتر بستری را برای خرید مشتریان خود بدون محدودیت زمانی و مکانی فراهم کنید.

در این بین اتصال نرم افزار حسابداری به سایت فروشگاهی شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. مشکلی که بیشتر مدیران مالی با آن روبه‌رو هستند، نحوه ارتباط نرم افزار با فروشگاه اینترنتی است. در واقع چک کردن تمامی فاکتورهای خریدوفروش و نداشتن مغایرت در سیستم کاری بسیاری طاقت‌فرسا بود. در ضمن کنترل کردن موجودی انبار و کنترل لحظه‌ای قیمت کالاهای موجود در فروشگاه آنلاین از دردسرهای دیگر فروشگاه‌های اینترنتی بود.

اما امروزه با اتصال نرم افزارهای حسابداری به فروشگاه‌های اینترنتی تمامی عملیات حسابداری به‌سادگی و با کمترین درصد خطا در حال انجام است. در سیستم ارتباط نرم افزار حسابداری به سایت فروشگاه آنلاین، امکان اتصال تمامی سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) به نرم افزار حسابداری و یا نرم افزار انبارداری فراهم شده است.

فروشگاه اینترنتی ووکامرس وردپرس

 

فروشگاه اینترنتی ووکامرس وردپرس

اگر فروشگاه اینترنتی بر پایه فروشگاه ساز ووکامرس وردپرس دارید، می‌توانید برای خرید افزونه از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. برای دریافت مشاوره رایگان فرم درخواست زیر را تکمیل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی ووکامرس وردپرس

 

فروشگاه اینترنتی اختصاصی

اگر فروشگاه اینترنتی دارید که به طور اختصاصی با زبان‌ برنامه نویسی مثل PHP و … برایتان توسعه و راه اندازی شده است، می‌توانید از راهنمای توسعه اتصال به وب سرویس فروشگاه اینترنتی استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی جدید

 

فروشگاه اینترنتی جدید

اگر قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی متصل به نرم افزار سپیدار را دارید، می‌توانید بدون دانش فنی اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنید. برای دریافت مشاوره رایگان فرم درخواست زیر را تکمیل فرمایید.

برای اتصال نرم افزار حسابداری فروشگاهی به سایت به چیزهایی نیاز دارید؟

فعالیت مورد نیازپیش نیازارائه دهندهکاربرد
خرید وب سرویس فروشگاه اینترنتیسیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت، فروش
و انبار
شرکت سپیدار سیستم آسیافعالسازی امکان ارسال و دریافت اطلاعات روی
نرم افزار به فروشگاه اینترنتی
خرید آی پی ثابت (Static IP)مودم و اینترنتشرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتیزیرساخت ارتباطی ارسال و دریافت اطلاعات
خرید یا توسعه امکان ارتباط فروشگاه
اینترنتی با وب سرویس
فروشگاه اینترنتیشرکت طراح و توسعه دهنده فروشگاه اینترنتی
یا افزونه اتصال
فعالسازی امکان ارسال و دریافت اطلاعات روی
فروشگاه اینترنتی به نرم افزار

 

 • فعالیت مورد نیاز: خرید وب سرویس فروشگاه اینترنتی
 • پیش نیاز: سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت، فروش و انبار
 • ارائه دهنده: شرکت سپیدار سیستم آسیا
 • کاربرد: فعال‌سازی امکان ارسال و دریافت اطلاعات روی نرم افزار به فروشگاه اینترنتی
 • فعالیت مورد نیاز: خرید آی پی ثابت (Static IP)
 • پیش نیاز: مودم و اینترنت
 • ارائه دهنده: شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی
 • کاربرد: زیرساخت ارتباطی ارسال و دریافت اطلاعات
 • فعالیت مورد نیاز: خرید یا توسعه امکان ارتباط فروشگاه اینترنتی با وب سرویس
 • پیش نیاز: فروشگاه اینترنتی
 • ارائه دهنده: شرکت طراح و توسعه دهنده فروشگاه اینترنتی یا افزونه اتصال
 • کاربرد: فعالسازی امکان ارسال و دریافت اطلاعات روی فروشگاه اینترنتی به نرم افزار

درخواست وب سرویس فروشگاه اینترنتی