گزارش پایداری شرکتی

گزارش پایداری یک ابزار حیاتی برای مدیریت تغییر به سوی یک اقتصاد پایدار است؛ اعتقاد ما بر این است که با ایجاد تغییرات مثبت در محیطی که منابع مورد نیاز برای دستیابی به اهداف تجاری را فراهم نموده، همواره گام برداشته و به منظور بهبود در زندگی افراد جامعه و سایر ذینفعان، عزم جدی برای انجام اقدامات موثر، پایدار و هدفمند داشته باشیم.

در این راستا گزارش زیر به بیان عملکرد شرکت سپیدار سیستم بر اساس سه محور تشکیل‌دهنده­ی مفهوم توسعه‌­ی پایدار می‌پردازد؛ که شامل تاثیرات زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی است.

گزارش پایداری

شرکت سپیدار سیستم با تولید و ارایه­‌ی محصولات نرم‌­افزاری و هچنین تولید و ارایه­‌‌ی محتویات آموزشی به صورت الکترونیکی، گام مهمی در صرفه‌جویی مصرف کاغذ در محیط شرکت مشتریان و در داخل شرکت برداشته است.

با توجه به اهمیت موضوع انرژی در سطح شرکت، به صورت پیوسته موضوعاتی نظیر خاموش نمودن سیستم‌­های برودتی و حرارتی بعد از ساعات اداری و استفاده از لامپ­‌های کم‌مصرف در شرکت اجرایی شده است.

سپیدار سیستم در جهت مسئولیت اجتماعی خود و برای حمایت از شرکت­‌های نوپا و استارتاپ، تخفیف‌های ویژه‌­ای برای این شرکت­‌ها در زمان خرید اعمال و به سازمان­‌های مردم نهاد و نیکوکاری نیز مطابق روال همیشه نسخه رایگان حسابداری و دریافت و پرداخت اهدا می‌کند. این سازمان­‌ها همچنین سه سال از پشتیبانی رایگان بهره­‌مند هستند.

عملکرد و دستاوردهای مالی سپیدار سیستم  در <<بخش عملکرد مالی>>  گزارشات تفسیری و اطلاعیه­‌های منتشر شده در کدال به تفصیل در هر دوره تشریح می‌­شود. این اطلاعات، نشان از پایداری و توسعه اقتصادی آینده است.