سپیدار همکاران سیستم، نرم‌افزاری مناسب برای مدیریت مالی و حسابداری کسب‌‌و‌کارها است. این نرم‌افزار هم‌اکنون در بسیاری از شرکت‌ها استفاده می‌شود. به همین منظور تعداد زیادی از افراد به دنبال یادگیری نرم‌افزار سپیدار و حضور در جایگاه‌های شغلی مرتبط با این نرم‌افزار هستند. واحد آموزش سپیدار با مذاکراتی که با مشتریان سپیدار انجام داده است زمینه حضور دانش‌آموختگان نرم افزار سپیدار در این شرکت‌ها را فراهم کرده است. به همین منظور در صورتی که گواهینامه آزمون جامع نرم افزار سپیدار را دریافت کرده‌اید و علاقه‌مند به نمایش اطلاعات‌تان به کارفرمایان محترم هستید فرم موجود در این صفحه را تکمیل نمایید.

امکان استخدام در شرکت های مشتریان سپیدار

 

شرکت سپیدار سیستم آسیا به اطلاع میرساند به تازگی امکانی فراهم شده است که کلیه ی افراد دارای گواهینامه نمره دار جامع نرم افزار سپیدار شانس استخدام در شرکت های مشتریان ما را داشته باشند. در این خصوص از طریق لینک زیر میتوانید اطلاعات خود را ثبت نمایید و در صورت تایید نهایی این اطلاعات داخل باشگاه مشتریان ما قرار خواهد گرفت. مشتریان سپیدار در صورت نیاز به نیروی کار میتوانند با شما تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است، شرکت سپیدار هیچ گونه تعهدی بابت استخدام قطعی شما نمیدهد و این صفحه صرفا شانسی را جهت استخدام در اختیار شما قرار خواهد داد و شناسایی شرکت مربوطه و سایر موضوعات کاملا با مسئولیت خود شما صورت میپذیرد.

 

ثبت اطلاعات دانش‌آموختگان سپیدار

لطفا فرم زیر را با دقت تکمیل نمایید.

"*" indicates required fields

آدرس*
سابقه کار*
نام شرکت
سمت شغلی
مدت زمان حضور
 

قوانین و مقررات

به منظور ارتقاء امکان ارتباط دانش‌پذیران با فضای کسب‌وکار و استفاده از تخصص آموخته‌شده در محیط کار، شرکت سپیدار سیستم آسیا اطلاعات (نام، شماره تماس، شهر محل سکونت) دانش‌پذیرانی که موفق به اخذ گواهی‌نامه پایان دوره شده‌اند را در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی نیروی کار قرار می‌دهد. در صورتی که با این موضوع موافقید "تیک قوانین و مقرارت را مطالعه نموده‌ام و مورد تایید است" را بزنید. در غیر این‌صورت اطلاعات شما نزد ما باقی می‌ماند.