فعال سازی آموزش الکترونیک

آموزش الکترونیک‌:
هرجا که باشید می توانید آموزش ببینید
 
 
با استفاده از دوره های آموزش الکترونیک، نرم افزار سپیدار را به صورت غیر حضوری آموزش ببینید و پس از یادگیری از طریق آزمون­‌های موجود، دانش خود را ارزیابی کنید. در این سامانه می­‌توانید با مدرسین دوره ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را با آنها در میان بگذارید تا آن‌ها حداکثر تا ۲۴ ساعت پاسخ را در اختیار شما قرار دهند. همچنین می توانید در تالار گفتگو، دانش خود را با هم دوره ای های خود به اشتراک بگذارید
لطفاً قبل از مشاهده فیلم های آموزشی پنج سیستم اصلی سپیدار (آموزش الکترونیک) فایل راهنما را مطالعه کنید و سپس از اینجا وارد سیستم شوید.
 

 

در این شیوه آموزشی ، سیستم های حسابداری، دریافت و پرداخت، تامین کنندگان و انبار، مشتریان و فروش و حقوق دستمزد به صورت گام به گام و فصل بندی شده آموزش داده می شود؛ کاربر می تواند با استفاده از فیلمها و تمرینات داده شده به شیوه کار با نرم افزار آشنا شود.
مشتریانی که نرم افزار سپیدار را تهیه کرده اند می توانند از دوره دوماهه آموزش الکترونیکی بصورت رایگان استفاده نمایند. مشتریان فرصت دارند تا 6 ماه پس از خرید با مراجعه به سایت شرکت، درخواست فعالسازی آموزش الکترونیکی را ثبت نموده و پس از آن استفاده نمایند.
در صورتیکه آموزش الکترونیکی در این ۶ ماه فعال نشود یا تقاضای فعالسازی مجدد وجود داشته باشند، این سرویس با پرداخت هزینه امکان پذیر است.