نرم افزار حسابداری

تخفیف آذر ماه 
 

۲۵% تخفیف بسته نرم افزاری سپیدار همکاران سیستم

شرکت سپیدار سیستم به مناسبت هفته حسابدار به کلیه اعضای جامعه حسابداران و شرکت های مرتبط که اقدام به خرید بسته‌های نرم افزاری سپیدار سیستم نمایند، تخفیف ویژه ای اعطا می‌نماید:

  • ۲۵ % تخفیف خرید بسته نرم افزاری سپیدار
  • %۱۵  تخفیف تکمیل بسته نرم افزاری سپیدار

با خرید نرم‌ افزار سپیدار در بازه تخفیف ( ۱۶ تا ۲۶ آذر ماه)  از یکسال خدمات پشتیبانی و دوماه آموزش الکترونیکی رایگان بهره‌مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان خرید، خواهشمندیم فرم موجود در این صفحه را تکمیل نموده و یا با کارشناسان ما به شماره ۰۲۱۸۱۰۲۲۲۲۲ تماس بگیرید.

 
 
 
آشنایی با سپیدار همکاران سیستم

درخواست جلسه آشنایی

 
 
 


 

نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

نرم افزار مالی سپیدار همکاران سیستم، با چهار بسته‌‌ی تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری، برای مدیریت چابک‌تر شرکت‌های کوچک طراحی شده است و متناسب با نیازهای این کسب‌وکارها، کاربری بسیار ساده‌ای دارد. سپیدار؛ بخش‌های عملیاتی حسابداری و مالی، تامین و خرید و فروش و مشتریان را پوشش می‌دهد. این نرم افزار همچنین دارای هشت سیستم می باشد که در این صفحه می‌توانید با آن‌ها آشنا شوید:

 
 
 

سیستم‌ها و ماژول‌های سپیدار همکاران سیستم

 
 

سپیدار از نگاه مشتریان

ایوند Evand

ایوند یک سامانه‌ی آنلاین برای تمام کسانی‌ست که در حوزه‌ی برگزاری رویداد فعالیت دارند یا می‌خواهند به راحتی رویدادهای مورد علاقه‌شان را پیدا کرده و در آن‌ها شرکت کنند.

شرکت زیتون طلایی

شرکت تولیدی زیتون طلایی، تولید کننده روغن‌های خوراکی است که در کارخانه و دفتر اداری خود از سیستم حسابداری، مشتریان و فروش، تامین کنندگان و انبار، حقوق و دستمزد و دریافت و پرداخت سپیدار استفاده می‌کند.

شرکت تهران جراح نوین

شرکت مهندسی پزشکی تهران جراح نوین در زمینه ارائه تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کند و از سال ۹۵ به جمع مشتریان سپیدار پیوسته است.

سایر مشتریان سپیدار