10 سالگی سپیدار

سپیدار سیستم با اعتماد شما 10 ساله شد. ما همواره تلاش داشتیم تا بهترین کیفیت و خدمات را برایتان فراهم کنیم و با همراهی شما مشتریان وفادار به افتخارات زیادی دست پیدا کردیم. شرکت سپیدار سیستم در سال 88 و به دنبال پاسخگویی به نیاز بازار شرکت های متوسط و کوچک، نرم افزار حسابداری سپیدار را روانه بازار کرد. نرم افزار دشت نیز برای پاسخگویی به نیاز‌های اصناف و مشاغل در سال 91 تولید شد. از مزیت‌های اصلی سپیدارسیستم حضور گسترده نمایندگی‌های فروش و آموزش در سراسر کشور و ارائه خدمات متنوع پشتیبانی است. ما موفقیت‌مان را در گرو رضایت، موفقیت و پیشرفت مشتریان خود می‌بینیم و استقبال کنونی مشتریان از محصولات‌مان به ما این اطمینان را می‌بخشد که در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته‌ایم.

سپیدار سیستم هم‌اکنون از مرز 58.000 مشتری گذشت است و با همراهی بیش از 250 نمایندگی خود در سراسر کشور، توانست به موفقیت های بسیاری دست یابد. سپیدار سیستم در این سال ها، برگزاری رویدادهای متفاوتی را در برنامه خود قرار داد که نتیجه آن برگزاری بیش از 500 سمینار آموزشی با حضور بیش از 100 هزار شرکت کننده بود.


همچنین موضوعات آموزشی در این شرکت در راس برنامه ها قرار داشت و موفق شد تا با 244 مرکز آموزشی و 181 دانشگاه همکاری خود را شروع نماید. شرکت سپیدار سیستم کار خود را با تولید و ارائه بسته های نرم افزاری مالی، بازرگانی، تولیدی و خدماتی آغاز و در ادامه سیستم های دارایی ثابت، سفارش کار، تردد، پیمانکاری و پخش را به سبد محصولی خود اضافه کرد. ما امیدوار هستیم تا با همراهی شما بتوانیم با محصولات و خدمات متنوع و بروزتری در کنار شما باشیم.

مسابقه‌ای که خاطره‌انگیز شد …