دشت

دشت همکاران سیستم

نرم‌افزاری ساده و سودمند برای مدیریت فروشگاه شما


درخواست دموی رایگان دشت ۰۲۱-۸۱۰۲۰۱۲۳

دشت همکاران سیستمراه‌حلی ساده و سودمند

هدف ما این است که مطمئن شویم شما می‌توانید فروشگاه خود را ساده و سودمند مدیریت کنید.

با دشت همکاران سیستم به عنوان یک نرم افزار فروشگاهی بر روی صندوق فروشگاه خودتان می‌توانید امور خرید و فروش و حسابداری فروشگاه را ساده و سودمند مدیریت کنید.
افزایش درآمد


فروش خود را با فازایش بهره‌وری عملیاتی، کنترل هزینه‌ها و ... افزایش دهید
ساده سازی عملیات


با ساده سازی عملیات علاوه بر صرفه جویی در وقت و پول خودتان به مشتری یک تجربه بهتر ارائه کنید.
گزارش‌دهی قدرتمند


اطلاعات ارزشمند به شما اجازه می‌دهد تا بر فروش، موجودی کالا و ... مدیریت کنید.

مورد اعتماد بیش از ۳۲.۰۰۰ مشتری در خلق داستان موفقیتشان هستیم ...

  • شیرینی فروشی كوكی باكس

    نگرانی عمده‌ی مدیریت فروشگاه، بحث کنترل موجودی و ریالی صندوق بود. در حقیقت دغدغه‌ی اصلی، پیدا کردن نرم افزاری بود که بتواند ورود و خروج وجوه نقد را در سیستم کنترل کرده و گزارشی مناسب برای مدیریت فروشگاه ارائه دهد. در نرم افزار دشت همكاران سيستم، مسیر مشخصی برای وجوه و کنترل آن وجود دارد، اما در سیستم‌های مشابه، تنها بحث فروش مطرح بوده و با انجام عملیات فروش، فقط کالا فروخته شده و ریال وارد صندوق می‌شود و مسیر مشخصی برای وجوه دریافتی و پرداختی وجود ندارد. موضوع مهم دیگری که باعث شد سیستم دشت را برای فروشگاه انتخاب کنیم، کنترل تعداد موجودی انبار بود. از آنجا که فروش این فروشگاه برخلاف شیرینی فروشی‌های دیگر و به صورت دانه‌ای انجام می‌شود این موضوع برای مدیریت کردن فروشگاه بسیار حائز اهمیت است، در حالیکه سیستم‌های مشابه فروشگاهی این امر را با دقت لازم انجام نمی‌دهند. علاوه بر موضوعات ذکر شده وجود گزارشات مناسب برای ما بسیار حائز اهمیت بود. وجود گزارشاتی از قبیل گزارش بستن حساب صندوقدار یا گزارش طرف حساب‌ها، برای مدیریت هر فروشگاه اهمیت دارد. بنابراین لازم است سیستم‌های فروشگاهی قادر به ارائه چنین گزارشاتی باشند که خوشبختانه در نرم افزار دشت این موضوع به خوبی پوشش داده شده است.  • فروشگاه استار اسپورت

    پیش از خرید نرم افزار دشت، ذهنیت خوبی نسبت به نرم‌افزارهای حسابداری نداشتم و دلیل آن مشکلاتی بود که با نرم‌افزار حسابداری در فروشگاه دیگری داشتم. کار با نرم‌افزار قبلی بسیار سخت بود، هنگام بستن صندوق دچار مشکل می‌شدیم، اطلاعات اول دوره تداخل پیدا می‌کرد و از همه‌ی این‌ها که بگذریم، خدمات پس از فروش مناسبی را نیز ارائه نمی‌دادند. هم‌چنین لازمه‌ی کار با آن، داشتن اطلاعات کامل حسابداری بود، در صورتی که برای کار با دشت، داشتن اطلاعات پایه‌ی حسابداری نیز کفایت می‌کند. به همین دلیل با راه‌اندازی فروشگاه استار اسپورت، از همان ابتدا دشت همکاران سیستم را خریداری کردم. ارزش‌افزوده‌ی دشت همكاران سيستم در یک جمله محیط کار ساده‌ی دشت باعث شده است که فروشندگانم به‌راحتی سیستم را یاد گرفته و با آن ارتباط برقرار کنند.

همکاران سیستم
  • مثال: 09121231231

درخواست دموی رایگان دشت

با تکمیل فرم درخواست دمو، همکاران ما با شما در کمترین زمان ممکن جهت بررسی درخواست و هماهنگی یک جلسه حضوری رایگان در فروشگاه شما تماس خواهند گرفت. کارشناسان ما در یک جلسه حضوری ۳۰ دقیقه‌ای شما را از نزدیک با امکانات نرم‌افزار فروشگاهی دشت آشنا خواهند کرد و به تمام سوالات شما در خصوص نرم افزار و صندوق فروشگاهی بهترین پاسخ را خواهند داد.


اطلاعات فرم را تکمیل کنید
همکاران ما با شما برای بررسی درخواستتان و تنظیم زمان جلسه تماس می‌گیرند.
کارشناس ما برای معرفی دشت و پاسخگویی به سوالات در فروشگاه شما حضور پیدا می‌کنند.